Geri Dön

Turkcell Bayileri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Turkcell Bayileri hafta sonu açık mı? Turkcell Bayilerinde işi olan vatandaşlar haftasonu, cumartes-pazar günleri, Turkcell Bayilerinin çalışıp çalışmadıklarını merak ediyor. İşte Turkcell Bayilerinin çalışma saatleri...

Turkcell Bayileri kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

Turkcell Bayileri çalışma saatlerini sizler için derledik. Turkcell Bayilerinde işi olan vatandaşlar hafta sonu da bayilerin açık olup olmadığını sorguluyor. Peki, cumartesi pazar Turkcell Bayileri çalışıyor mu?

TURKCELL BAYİLERİ ÇALIŞMA SAATLERİ

Turkcell Bayilerinde saat 08.00'da mesai başlıyor. Öğle arasına genelde 12.30 - 13.30 arası çıkan çalışanlar mesailerini ise 20.00'de bitirmektedir.

TURKCELL BAYİLERİ HAFTA SONU (CUMARTESİ-PAZAR) AÇIK MI?

Turkcell Bayileri hafta sonu, bayramlarda ve resmi tatillerde de hizmet vermektedir.

TURKCELL İLETİŞİM MERKEZLERİ KAÇTA AÇILIYOR?

Turkcell hattınız üzerinden mobil işlemler yapmak istiyorsanız sabah 10:00 akşam 20:00 saatleri arasından Turkcell İletişim Merkezleri’ne giderek tüm işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Ayrıca bayi açıkken gitme şansınız yoksa, 7/24 müşterilerine hizmet veren Turkcell Müşteri Hizmetleri ile de görüşme sağlayabilir, mobil hattınızla alakalı birçok problemi bu şekilde de çözüme kavuşturabilirsiniz.

Güncel bilgiler için 'https://www.turkcell.com.tr/' adresinden ya da 0532 532 00 00'dan ulaşım yapabilirsiniz.

Otomobil kamyonetle çarpıştı: 1'i polis, 2 yaralıArnavutköy'de yoldan çıkarak karşı şeride geçen Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisin kullandığı otomobil kamyonetle kafa kafaya çarpıştı. Kazada polis ile birlikte çarptığı kamyonetin sürücüsü yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber