Turkcell

Turkcell

Son dakika Turkcell haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Turkcell gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Turkcell haber sayfamızda...

Turkcell

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12.228 turkcell haberi bulunmuştur.
Bir katılımcı tasarım modeli olarak “Umut-Elazığ”
Bir katılımcı tasarım modeli olarak “Umut-Elazığ”Sivil inisiyatif, akademi, mimar ve yerel yönetim paydaşlarını bir araya getiren “Umut-Elazığ” projesi, paydaşların çeşitliliğiyle ilkleri barındırıyor ve umutları yeşertiyor
11.04.2021Pazar
IST Bilişim’de üst düzey atama
IST Bilişim’de üst düzey atamaHavacılıkta dünyanın en iyileri arasında yer alan, yolcularına sunduğu teknolojik hizmetlerle ön plana çıkan İstanbul Havalimanı için havacılık sistemleri tasarımı ve uygulanması amacıyla 2018 yılında kurulan IST Bilişim’de üst düzey bir atama gerçekleşerek Genel Müdürlük görevine İbrahim Uğur atandı.
7.04.2021Vitrin
Şartlar eşit şanslar eşit
Şartlar eşit şanslar eşitTurkcell’in teknoloji geliştirme alanında fırsat eşitliğini desteklemek amacıyla başlattığı “Turkcell’de Şartlar Eşit, Şanslar Eşit” programının iş hayatına yeni atılacak genç kadın mühendisleri hedefleyen birinci fazı tamamlandı. Programın ikinci fazında çeşitli nedenlerle iş hayatından ayrılmış farklı meslek gruplarından deneyimli kadın profesyonellerin Turkcell bünyesine katılmaları hedefleniyor.
5.04.2021Ekonomi
Hasan Şaş'tan kadın futbolculara antrenörlük sözü
Hasan Şaş'tan kadın futbolculara antrenörlük sözüPandemi nedeniyle bu yıl eleme usulüyle gerçekleşecek Turkcell Kadınlar 1'inci Ligi ekiplerinden Adana İdmanyurduspor, Karataş ilçesinde kampa girdi. Eski milli futbolcu Hasan Şaş da kadın futbolcuların antrenmanını ziyaret etti.
4.04.2021Futbol
Otizmli çocuklara uygulama geliştirdi
Otizmli çocuklara uygulama geliştirdiTurkcell’in, otizmli çocukların hayata eşit katılımını desteklemek için geliştirdiği ‘İçimdeki Hazine’ uygulaması, yenilenen özelliği ile konuşma zorluğu yaşayan çocukların iletişim becerilerini geliştirmesine yardımcı oluyor. Çocuklar, yeni eklenen özellik sayesinde resimler üzerinden kelimelerin telaffuzuna dair sesli bilgil alarak cümle kurmayı da öğrenebiliyor.
3.04.2021Ekonomi
Kırmızı Oda dizisi Zafer kimdir? Yiğit Özşener kaç yaşında, nereli?
Kırmızı Oda dizisi Zafer kimdir? Yiğit Özşener kaç yaşında, nereli?Kırmızı Oda dizisine Zafer karakteri ile dahil olan Yiğit Özşener oyunculuğu ile seyircinin ilgisini topladı. Birçok dizi ve filmde rol alan sanatçı ile ilgili aramalar da hız kazandı. Peki, Kırmızı Oda'nın yeni favorilerinden Zafer'i canlandıran Yiğit Özşener kimdir, kaç yaşında? İşte Yiğit Özşener'in yer aldığı diziler...
2.04.2021Cadde
4.5G’de 6 milyar GB data sınırı aşıldı
4.5G’de 6 milyar GB data sınırı aşıldıTurkcell’liler 4.5G’nin 5. yıldönümünde toplamda 9 milyar GB data kullanırken sadece 4.5G şebekesi üzerinden kullanılan data miktarı 6 milyar GB’ı aştı.
1.04.2021Ekonomi
Turkcell 5G ve sonrasına hazır
Turkcell 5G ve sonrasına hazırTurkcell, yeni nesil altyapı yatırımlarıyla 5G teknolojisine geçiş konusunda en hazırlıklı operatör konumuna geldiğini açıkladı. Şirket, yüksek güvenlikli veri merkezlerine kurduğu bulut şebeke mimarisiyle sunduğu data ve ses kapasitesinin yüzde 70’ini sanal platformlar üzerinden karşılıyor.
31.03.2021Ekonomi
‘Fark Yok Sevgi Var’
‘Fark Yok Sevgi Var’TODEV ile Brand İletişim’in beraber yürüttüğü, sanat medya ve iş dünyasını bir araya getiren ‘Fark Yok Sevgi Var’ projesi, ünlü isimleri buluşturdu.
31.03.2021Cadde
Turkcell’in BiP’i  dünyaya yayılıyor
Turkcell’in BiP’i dünyaya yayılıyorTürk mühendislerince geliştirilen BiP’in dünya çapında indirilme sayısı 76 milyonu geçti.
27.03.2021Ekonomi
BiP’in dünya çapında indirilme sayısı, 76 milyonu geçti
BiP’in dünya çapında indirilme sayısı, 76 milyonu geçti192 ülkede kullanılan BiP, Yılbaşından bu yana 15,8 milyonu yurtdışından olmak üzere toplam 31 milyonu aşkın yeni kullanıcının da tercihi ile 76 milyonun üzerinde indirildiğini açıkladı.
26.03.2021Vitrin
Milliyet Mimarlık ekinin 3. sayısı çıktı
Milliyet Mimarlık ekinin 3. sayısı çıktıYAPI Dergisi'nin içerik yönetimiyle yayınlanan Milliyet Mimarlık ekinin 3. sayısı 28 Mart Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte bayilerde!
26.03.2021Gündem
Teknoloji dünyası pandemide inanılmaz hareketlendi
Teknoloji dünyası pandemide inanılmaz hareketlendiTurkcell Bilişim Üst Yöneticisi (CIO) Serkan Öztürk, "Bazı teknolojiler çok kısa sürede demode olurken bazılarının önemi hiç bitmez. Son 1 yıldır çok enteresan bir dünyada yaşıyoruz. Pandemi, teknoloji dünyasında inanılmaz bir katalizör görevi gördü. Son 10 yılda kat ettiğimiz kadar yol aldık 1 yıl içerisinde." dedi.
25.03.2021Teknoloji
Pandemi pazarlama dünyasını yeniden şekillendiriyor
Pandemi pazarlama dünyasını yeniden şekillendiriyorPazarlama dünyasının önde gelen isimleri Fortune Türkiye & DataExpert iş birliği ve BMI organizasyonuyla düzenlenen CMO Summit 2021’de bir araya geldi.
24.03.2021Ekonomi
BiP’le hasret giderip VR gözlükle gezecekler
BiP’le hasret giderip VR gözlükle gezeceklerAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, huzurevlerinde oluşturulan teknoloji odaları aracılığıyla yaşlı  vatandaşların sevdikleriyle bir araya gelmesine imkan tanıyan ‘Dijital Bahar’ projesinin tanıtım toplantısına katıldı.
24.03.2021Ekonomi
Turkcell’in yerli teknoloji gücü
Turkcell’in yerli teknoloji gücüTurkcell’in şebekesinin ve servislerinin yönetildiği Servis Operasyonları Merkezi’nde kullanılan yeni nesil dijital teknolojiler ve yerli çözümler sayesinde şebeke performansının en üst seviyede tutulduğu belirtildi.
23.03.2021Ekonomi
Zorlu PSM kapılarını yeniden açıyor
Zorlu PSM kapılarını yeniden açıyorZorlu PSM #mesafeliamabirlikte mottosuyla başladığı yeni sezonuna kaldığı yerden devam ediyor. Nisan ayında hem fiziksel hem de çevrimiçi etkinlikleriyle hibrit bir şekilde sanatseverlerle buluşmaya hazırlanan Zorlu PSM’nin Nisan ayı programı açıklandı.
18.03.2021Kültür Sanat
5G’de 5 proje AB desteği aldı
5G’de 5 proje AB desteği aldıTurkcell’in 5G alanında yürüttüğü dört yeni inovasyon projesi daha Avrupa Birliği (AB) Horizon 2020 Ar-Ge programına kabul edildi.
18.03.2021Ekonomi
Dergilik’te podcast yayınları başladı
Dergilik’te podcast yayınları başladıDijital yayıncılık platformu Dergilik’te sesli makalelerden sonra şimdi de podcast yayınları kullanıcılarla buluşuyor.
17.03.2021Ekonomi
Dijital dönüşüm için 2.300 proje
Dijital dönüşüm için 2.300 projeTurkcell, kamu ve özel sektörün dijital dönüşümüne destek olduğu Dijital İş Servisleri şirketiyle 2020 yılında 2 bin 300’den fazla projeye imza attı. Aynı dönemde gelirlerini yüzde 30 büyüten Turkcell Dijital İş Servisleri, tüm sektörlere hitap eden ürün ve servisleriyle şirketlerin dijital dönüşümüne destek oluyor.
16.03.2021Ekonomi
İnsan kaynaklarının  liderleri ödüllendirildi
İnsan kaynaklarının liderleri ödüllendirildiFranchise Market Türkiye, Medipol İnsan Kaynakları Ödülleri’nde “Yılın En İyi İş Dergisi” seçildi. Towerlife Perakende Lokasyon ve Marka Danışmanlığı ise “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü
15.03.2021Ege
Turkcell’den entegre rapor
Turkcell’den entegre raporTurkcell, uzun vadeli değer yaratma stratejisini ve özgün iş modeli kapsamında yürüttüğü faaliyetlerini sürdürülebilirlik bakış açısıylapaydaşlarına aktardığı Entegre Faaliyet Raporu’nu yayımladı.
12.03.2021Ekonomi
2020 'Yılın Yıldızları Ödülleri' sahiplerini buldu
2020 'Yılın Yıldızları Ödülleri' sahiplerini bulduYıldız İşletme Kulübü tarafından düzenlenen ve bu yıl 19.'su gerçekleştirilen, 'Türkiye'nin En Prestijli Öğrenci Ödülleri' olarak anılan 2020 Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Töreni, Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Törene çok sayıda ünlü isim katıldı.
12.03.2021Kültür Sanat
Son dakika | Aslıhan Karalar döktürdü! İçinden Ronaldo çıktı...
Son dakika | Aslıhan Karalar döktürdü! İçinden Ronaldo çıktı...Türkiye Futbol Federasyonu ile Turkcell, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde el ele verdi, ünlü isimleri yeşil sahada buluşturdu. Best Model 2017 Türkiye birincisi oyuncu Aslıhan Karalar'ın yeşil sahadaki performansı herkesi hayrette bıraktı. İşte detaylar...
10.03.2021Magazin
Turkcell ‘Esnek Çalışma Modeli’ ile sınırları kaldırdı
Turkcell ‘Esnek Çalışma Modeli’ ile sınırları kaldırdıDünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, çalışanları ile birlikte oluşturduğu lokasyondan bağımsız ‘Esnek Çalışma Modeli’ni duyurdu.
10.03.2021Vitrin

Benzer Haber Etiketleri

TurkcellekonomiBiPelazığpazar

Turkcell ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.