ERCAN YAZGAN

ERCAN YAZGAN

Son dakika ERCAN YAZGAN haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ERCAN YAZGAN gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ERCAN YAZGAN haber sayfamızda...

ERCAN YAZGAN haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 75 ercan yazgan haberi bulunmuştur.

Usta oyuncu Ercan Yazgannın vefatına ilişkin açıklama
Usta oyuncu Ercan Yazgan'nın vefatına ilişkin açıklamaDün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Bizimkiler dizisinin Kapıcı Cafer'i usta oyuncu Ercan Yazgan'ın vefatına ilişkin açıklama yapan Genel Cerrahi Başhekimi Op.Dr.Mikail Kaya,” Yoğun bakımda tedavi edilirken,diğer organlarda da yavaş yavaş bozulmalar otaya çıktı. Böbrek yetmezlikleri, Hipotansiyon ve karaciğer yetmezlikleri sonucunda ani bir kalp durması sonucunda müdahale edilmiş ve geri dönmemiştir”dedi. Başkehim Kaya ayrıca ünlü oyuncu Ercan Yazgan'ın tedavisi sırasında ziyaretçi istemediğini de söyleyerek, " Hafif bir felç geçirdiği için görünümünde sıkıntı olmuştu. Kendisi ziyaretçi istemedi" Bizimkiler dizisinin Kapıcı Cafer'i ile gönüllerde taht kuran usta oyuncu Ercan Yazgan, geçtiğimiz günlerde solunum yetmezliği nedeniyle özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Ünlü oyuncu Yazgan, Yoğun bakım servisinde hipotansiyon, böbrek ve karaciğer yetmezliği ve bunların sonucunda oluşan çoklu organ yetmezliği nedeniyle dün gece hayatını kaybetmişti. Bugün de doktoru Genel Cerrahi uzmanı Başhekim Op.Dr.Mikail Kaya,Nöroloji Uzmanı Dr. Nilay değirmenci, Anestezi ve reanimasyon uzmanı Dr Fatih Mehmet kurt basın açıklaması yaptı.“Kalp durması sonucunda müdahale edilmiş ve geri dönüşmemiştir” Usta oyuncunun vefatına ilişkin açıklama yapan Genel Cerrahi, Başhekimi Op.Dr.Mikail Kaya,” 3 Mart 2018 tarihinde hastanemize getirilerek gerekli muayene ve tedkikleri yapılmış ve hastanemizin nöroloji ekibi sayın Nilay değirmenci tarafından tedavi altına alınmıştır. Bu tedavi esnasında kendisinde damar rahatsızları belirtileri olarak da beyin fonksiyonlarında ve diğer organlarda meydana gelmiş olan ve tedavi edilmiş. Kendisinde bu tedaviler esnasında bir solum yetmezliği ortaya çıkmış hastanemizin yoğun bakımına alınmıştır. Yoğun bakımda tedavi edilirken,diğer organlarda da yavaş yavaş bozulmalar otaya çıkmış. Böbrek yetmezlikleri, Hipotansiyon ve karaciğer yetmezlikleri sonucunda ani bir kalp durması sonucunda müdahale edilmiş ve geri dönüşmemiştir.
11.09.2019Magazin

Yazar Sonuçları