Güney Çin Denizi

Güney Çin Denizi

Güney Çin Denizi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Güney Çin Denizi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Güney Çin Denizi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Güney Çin Denizi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 489 guney cin denizi haberi bulunmuştur.

National Geographic ekrana getirdi: Kayıp uçak böyle düştü
National Geographic ekrana getirdi: Kayıp uçak böyle düştüİçindeki 239 kişi ile sır olan MH370 sefer sayılı uçağın başına neler geldiğini bir belgeselde yayınlayan uluslararası kanala göre, uçak radarla irtibat kesildikten sonra güneye doğru döndü ve altı saat kadar havada uçtu. Yakıtı biten ve otomatik pilotu kapanan uçak, hızla alçalıp okyanusa çakıldı.MH370 sefer sayılı yolcu uçağı kaybolduğunda, takvimler 8 Mart 2014'ü gösteriyordu. Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'dan havalanıp Çin'in başkenti Pekin'e doğru seyreden uçaktan bir daha haber alınamadı.Aradan geçen dört yılı aşkın sürenin ardından National Geographic kanalı, uçağın ölüm sarmalına girdiği son onlarını ekrana getiren bir belgesel yayınladı.Drain The Oceans adlı belgeselde, daha önce hiç görülmeyen bir canlandırmaya başvuruldu ve uçağın okyanusa çarpmadan önce Hint Okyanusu üzerindeki uydularla sinyal alışverişi yaptığı ileri sürüldü.National Geographic'e göre, içerisinde 239 kişi olan Boeing 777 tipi uçak uydu verilerine göre radarla irtibat kaybolduktan sonra güneye doğru döndü ve altı saat kadar havada uçtu.Drain The Oceans'ın canlandırmasına göre, yakıtı biten ve otomatik pilotu kapanan Malezya Havayolları uçağı, hızla alçalıp okyanusa çakıldı.MH370'den alınan son mesaja göre, uçak Güney Çin Denizi üzerinde kaybolmadan birkaç dakika önce her şey normal seyrediyordu. Kokpit ekibi, Malezya hava kontrol görevlisinden gelen telsiz mesajına 'tamam anlaşıldı' yanıtını veriyordu.Uçak Malezya ile Vietnam hava sahasının sınırına yaklaştığında Malezya hava kontrol kulesi yetkilileri, görevi Ho Chi Minh Kenti'ndeki görevlilere devrettiğini bildirdi. Bundan birkaç dakika sonra MH370 uçağıyla olan tüm iletişim kesildi.2015 yılına gelindiğinde uçağın parçaları Hint Okyanusu'ndaki Reunion Adası'nda karaya vurdu.Kanat ve diğer parçalar somut kanıt olarak kayıtlara geçerken, yaklaşık üç yıl süren uluslara
25.09.2018Haberler

Yazar Sonuçları