öz çekim

öz çekim

Son dakika öz çekim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan öz çekim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan öz çekim haber sayfamızda...

öz çekim haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 379 oz cekim haberi bulunmuştur.

Dağ keçileri yola indi
Dağ keçileri yola indiTunceli'de, tuz ihtiyaçlarını gidermek için karayoluna kadar inen dağ keçilerini gören vatandaşlar, cep telefonlarıyla hem görüntüledi hemde öz çekim yaptı. Tunceli- Hozat İlçesi yolunda koruma altında olan dağ keçileri, yola kadar indi. Yolu kullanan vatandaşlar ise dağ keçilerini görünce büyük bir sürpriz yaşadı. Bir anda karşılarında asfaltta tuz ihtiyaçlarını gidermek için karayoluna kadar inen dağ keçilerini gören vatandaşlar, cep telefonlarına sarılarak o anları kaydetti. Yöre insanları tarafından kutsal kabul edilen dağ keçilerini ilk kez bu kadar yakından görmenin heyecanını yaşayan vatandaşlar, öz çekim yapmayı da ihmal etmedi.Hozat ilçesine doğru giden CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu'da o anlara şahit oldu.Gördüğü manzarayı herkese nasip olmayacak bir güzellik diye nitelendiren Milletvekili Şaroğlu, "Bu coğrafyada yaşamak ne kadar güzel. Her insanın mutlaka gelip bu coğrafyayı görmesini istiyoruz" dedi.İstanbul'dan tatil için Tunceli'ye gelen İnan Balca, çok güzel bir görüntüyle karşılaştığını belirterek, bu güzelliklerin korunması gerektiğine dikkat çekti.Gördüğü manzaranın muhteşem olduğunu belirten Fulya Özdemir ise; "Çok güzel görünüyorlar. İnsanlardan kaçmıyorlar da. Tabi insanlar onlara zarar vermediği sürece. Muhteşem bir şeye denk geldik. O yüzden çok mutluyum" diye konuştu.Doğayla, hayvanlarla iç içe olmanın kendisini mutlu ettiğini söyleyen Düzgün Uluç'da, "Bizden çekinmiyorlar. Bu da bize mutluluk veriyor. Bambaşka bir duygu"diyerek düşüncelerini aktardı.Öteyandan, geçtiğimiz yıl Tunceli Valisi Tuncay Sonel, 2018 yılının son günlerinde il genelinde valilik kararıyla başta yaban keçisi, ur keklik yine koruma altında olan vaşak, kurt, boz ayı gibi hayvanların avlanmasını yasaklamıştı.
11.09.2019Yaşam
Cinsel istismara uğradığını öne süren çocuk intihara kalkıştı
Cinsel istismara uğradığını öne süren çocuk intihara kalkıştıAdana'da bunalıma giren bir çocuk, tarihi Taşköprü'den Seyhan Nehri'ne atladı. Nehirde balık avlayan iki kişi çocuğu sandalla kurtarırken, çevredeki vatandaşlar da bu anları cep telefonlarıyla görüntülemek ve izlemek için birbiriyle yarıştı.Alınan bilgiye göre, lise birinci sınıf öğrencisi M.C. bunalıma girerek, Seyhan Nehri üzerindeki tarihi Taşköpü'den suya atlamak istedi.Çevrede bulunan vatandaşlar durumu polise bildirdi. Bölgeye polis, cankur ve sağlık ekipleri sevk edildi. Köprüye gelen çocuk şube müdürlüğü ekipleri, M.C.'yi ikna etmeye çalıştı. M.C., köprüden öğretmeni gelmeden inmeyeceğini söyledi. Bir polis sesini duyuramadığı için çocuğu cep telefonu ile arayıp telefonda konuşarak ikna etmeye çalıştı.Film izler gibi izleyip cep telefonuyla görüntülediler Bu sırada çevrede bulunan meraklı vatandaşlardan kimi, cep telefonu kamerasıyla bu anları görüntülerken kimi de sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptı. Polis bir yandan çocuğu ikna etmeye çalışırken, diğer yandan meraklı vatandaşları çevreden uzaklaştırmaya çalıştı. Uyarılara rağmen bazı kişiler çocuklarıyla birlikte köprünün üzerine gelip olanları seyredip görüntüledi. Bir motosikletli durup olayı görüntülerken, ikisi kız 3 kişinin de öz çekim yapması dikkat çekti."Atla" diye bağırdı Köprüden geçen bazı vatandaşların ise çocuğa "atla" diye bağırması herkesi hayrete düşürdü. Bazı kadınlar ise çocuğu ikna etmek için yanına gitmeye çalıştı. Polis çocuğun bulunduğu alanı güvenlik şeridi ile çevirip alana kimseye sokmazken vatandaşları da uzaklaştırmaya çalıştı. Buna rağmen alandan gitmeyen vatandaşlar polis ile tartıştı. Bir çocuğun M.C.'nin yanına kadar gelerek onu cep telefonu kamerası ile çekmesi görenleri şaşkına uğrattı. Onlarca vatandaş kapalı gişe film izler gibi izledi.Saniye saniye atlama anı Olay yerine gelen cinayet masası dedektifleri M.C.’yi “Biz senin yanındayız. Problem neyse beraber çözelim. Ne ist
11.09.2019Haberler
Binali Yıldırıma vatandaşlardan yoğun ilgi
Binali Yıldırım'a vatandaşlardan yoğun ilgiAK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında Beyoğlu'nda çeşitli temaslarda  bulundu.Beyoğlu'ndaki bir otelde gerçekleşen "Sivil toplum kuruluşları  temsilcileri, iş insanları ve kanaat önderleri buluşması"nın ardından Taksim  Meydanı'na gelen Yıldırım, burada inşaatı devam eden camide incelemede bulunarak,  yetkililerden bilgi aldı.Yıldırım, daha sonra Taksim Meydanı ile Tünel Meydanı arasında  ulaşımı sağlayan Nostaljik Tramvay'a bindi. Beraberindeki yetkililerle bir süre  seyahat eden Yıldırım, vatandaşlara karanfil dağıttı. Vatandaşlar, Yıldırım'a  yoğun ilgi gösterdi ve bol bol fotoğraf çekti.Bir süre sonra tramvaydan inen Binali Yıldırım, İstiklal  Caddesi'nde kestane satan bir esnafın tezgahının başına geçti. Yıldırım, aldığı  kestaneleri "Kestane kebap, yemesi sevap" diyerek çevredekilere ikram etti.Binali Yıldırım, bir pastahaneye ziyaretinde vatandaşlara tatlı  ikram etti. Bu sırada yanına gelen vatandaşlar, kendisiyle bol bol öz çekim  yaptı.Esnaf ziyaretini bir süre daha sürdüren Yıldırım, kendisine ilgi  gösterenlere sarıldı. Fotoğraf çekilmesi için kucağına verilen bebeği de bir süre  sevdi ve yanaklarından öptü.MHP Beyoğlu İlçe Başkanlığı ziyaretini basına kapalı gerçekleştiren  Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanlığı önünde toplanan vatandaşlara seslendi.
11.09.2019Haberler
Mersin’de dev köpek balığı yakalandı
Mersin’de dev köpek balığı yakalandıMersinli balıkçılar, Akdeniz’de 12 mil açıkta yaklaşık 350 kilogram ağırlığında yaklaşık 2,5 metrelik köpekbalığı yakaladı. Mersin Balık Pazarı'nda sergilenen köpekbalığı ilgi odağı olurken, Mersinliler fotoğraf çektirmek ve öz çekim yapmak için adeta sıraya girdi. Mersin’de balıkçılar, denizden yaklaşık 12 mil açıkta 'pamuk' cinsi bir köpekbalığı yakaladı. Balıkçıların 3 saatlik uğraşı sonucunda yakalanan köpekbalığı, Mersin Balık Pazarı'nda sergilendi. Pazara gelen vatandaşlar, ilgiyle dev köpekbalığını izlerken, kimileri dokundu kimileri de cep telefonlarıyla fotoğraf çektirip öz çekim yaptı. Köpekbalığı çocukların da ilgi odağı olurken, genç bir kadının, kucağındaki ‘kaniş’ cinsi köpeğiyle köpekbalığını incelemesi ve köpeği balığın üzerine oturtması ise ilginç görüntüler oluşturdu. Mersin Balıkçılar Derneği Başkan Yardımcısı Adnan Polat, yakalanan köpekbalığının ‘pamuk’ cinsi olduğunu söyledi. Köpekbalığının 350 kilogram ağırlığında olduğunu kaydeden Polat, "Balıkçılarımız bu balığı 3 saatlik bir uğraş sonucunda yakaladı. Normalde biz bunu nisan ve mayıs aylarında bekliyorduk. Köpekbalıklarının sahile inme oranı o aylarda çoğalıyor. Fakat Akdeniz’de havaların ısınması nedeniyle köpekbalığının görülme oranı mart ayına yansıdı. Bu, şu an ilk köpekbalığımız. Bundan sonra da devamının geleceğini umuyoruz" dedi. Polat, köpekbalığı etinin akciğer kanserine iyi geldiğini de ileri sürerek, "Denizde kansere yakalanmayan tek hayvandır. O nedenle derneğimize kayıtlı kanser hastalarına bu köpekbalığımız dağıtılacak" ifadelerini kullandı.
11.09.2019Haberler
Benzer Etiketler