Girişimciler ve yatırımcılar Etohum ve THY işbirliğinde buluşuyor!

Türkiye’nin önde gelen birçok internet girişimine destek olarak hayata geçmesine katkıda bulunan Etohum ile dünyada en çok ülkeye uçan “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” olarak adını duyuran Türk Hava Yolları (THY), sıradışı bir işbirliğine imza attı.

Girişimciler ve yatırımcılar Etohum ve THY işbirliğinde buluşuyor!

Bundan böyle Etohum sürecinde seçilen girişimciler, THY’nin uçak içi video sistemi ekranlarından yatırımcılara seslenebilecekler.

Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimciler ile bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturmayı hedefleyen Etohum, yeni dönemde Türk Hava Yolları (THY) ile birlikte devrim niteliğinde bir proje ile girişimcilere destek olmaya devam ediyor.
99 ülkede 223 nokta ile dünyanın en büyük dördüncü uçuş ağına sahip THY, toplantı, mülakat ve eğitimlerden oluşan altı aylık Etohum süreçlerini tamamlamış girişimcileri, uçuş esnasında uçak içi video sistemi PLANET sayesinde yatırımcılarla buluşturuyor.

Projelerini hayata geçirmek için maddi destek ve mentorluk arayan Etohum’un başarılı girişimcileri, yatırımcılara ulaşabilmek amacıyla girişimleriyle ilgili sunumlarını, THY’nin PLANET video sistemi üzerinden yapabilecekler. Etohum ve THY işbirliğiyle hayata geçen bu uygulama, girişimcilerin hem yaptıkları işleri duyurma şansını, hem de projeleriyle ilgilenen yeni yatırımcıları bulma potansiyellerini artıracak. Uzun uçak seyahatlerinde potansiyel yatırım fırsatlarını değerlendirebilecek yatırımcılar ise, yaratıcı ve özgün girişimler hakkında fikir sahibi olmak için yeni bir mecra kazanacak.

PLANET dijital sistemi, kabin içi eğlence sistemi olarak şu anda THY'nin A330, B777, B737-900, A340, bazı B737-800 ve bazı A321 tipi uçakları ile gerçekleştirilen dış hat uçuşlarında kullanılıyor. Yolcular, bu sistemde sunulan programlar arasında, uçak tipine göre koltuklarına yerleştirilmiş olan kumanda yardımıyla ya da ekranlarına dokunarak içerik seçimi yapabiliyorlar.

Etohum başvuruları tüm dünyadan katılımcılara açıktır. Başvurmak için adresini kullanabilirsiniz.-

15 Ekim 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber