09.02.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.02.2018-1:30 A-A+

Kemer Country’de sevda şarkılarıSocial İstanbul Kemer Country Orman Evi, bir süre önce başladığı konser serisinin üçüncüsünü Türk sanat müziği eserleriyle gerçekleştirdi.

İstanbul’un orta yerinde yemyeşil doğası içerisinde kente dair renkleri tüm katmanlarıyla kucaklayan etkinlik, sanat ve fuar alanlar bütünü Social İstanbul, Kemer Country Orman Evi’nde birbirinden özel etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Tango gösterisi ve Gülsin Onay’ın piyano resitaliyle başlayan konser serisinin üçüncüsü, ‘Türk Sanat Müziği Sevda Şarkıları Konseri’yle yapıldı. Sanat müziğinin usta isimlerinden Recep Alper Çevirel’le Ezgi Köker’in yanı sıra TRT Saz Ekibi’nin de sahne aldığı gecede, davetliler unutulmaz  anlar yaşadı.

İstanbul cemiyet hayatının seçkin isimlerinin bir araya geldiği konserde, Hicaz, Rast, Hüzzam, Muhayyerkürdi ve Nihavent makamından sevda şarkıları seslendirildi. Ayakta alkışlanan gecenin finalinde ise, sanatçılar konuklarıyla birlikte ‘Memleketim’ parçasını söyledi. Büyük beğeni toplayan Social İstanbul konser serisinin dördüncüsü, 17 Şubat’ta Borusan Quartet ile  devam edecek.

 

 

 

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.