06.09.2018 09:34 | Son Güncelleme:

KYK yurt başvurusu nasıl yapılır? KYK burs-kredi başvuruları ne zaman?

KYK yurt başvurusu nasıl yapılır? KYK yurt başvuruları için kısa bir süre kaldı ve öğrenciler başvurularını yapmaya devam ediyor. Peki KYK yurt başvurusu nasıl yapılır? KYK burs-kredi başvuruları ne zaman başlıyor? İşte detaylar...

KYK yurt başvuruları devam ederken üniversite öğrencileri KYK burs-kredi başvuruları ne zaman başlıyor sorusunun cevabını aramaya başladı. E-Devlet üzerinden gerçekleştirilen KYK yurt başvurusu nasıl yapılır, KYK kredi-burs başvuruları ne zaman gerçekleştirilecek sorularının cevaplarını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

KYK YURT BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

KYK yurt başvuruları 3-10 Eylül tarihleri arasında alınmaya devam edecek. KYK yurt başvuru işlemleri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda E-devlet üzerinden alınmaya devam edecek. KYK yurt başvuruları için adayların dikkat etmesi gereken konuların başında ise eğitim bilgilerinin güncel olması konusu geliyor. KYK yurt başvuruları 10 Eylül saat 23:59'a kadar alınmaya devam edecek.

KYK BURS VE KREDİ BAŞVURULARI BAŞLADI MI?

KYK burs ve kredi başvuruları henüz başlamadı! Yüz binlerce Üniversite öğrencisi tarafından yakından takip edilen KYK burs ve kredi başvurularının Kasım sonu Aralık ayı başı gibi alınması bekleniyor. Bu sene ilk kez burs ve kredi almaya hak kazanacak öğrencilerin ilk burslarını Ocak ayı itibariyle alması bekleniyor. 

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 4Kızgınım
  • 3Üzgünüm
Toplam Oy9