Oynatma Listesi
HABERLER

11 Ocak 2020 Günün Özeti Milliyet'te

11 Ocak 2020 Günün Özeti Milliyet'te

  İstanbul'da saat 16.37'de 4.8 büyüklüğünden bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi, Silivri açıklarında meydana gelen depremin şiddetinin önce 4,7 olduğunu duyurdu ve dakikalar sonra 4.8 olarak güncelledi. Geçtiğimiz Eylül ayında meydana gelen 5,8'lik depremin artçısı olduğu ifade edilen sarsıntı, İstanbul ve ilçelerinden hissedildi.

 İran Genelkurmay Başkanlığı, Ukrayna Havayolları'na ait uçağın "yanlışlıkla" füze isabet etmesi sonucu düştüğünü duyurdu. Devrim Muhafızları Hava Kuvvetleri Komutanı, "Kazayı duyduğumda 'keşke ölseydim' dedim. Tüm sorumluluğu üstleniyoruz, cruise füzesi sanıldığı için vuruldu" dedi.

İstanbul'da yarın yağmur pazartesi ise güneşli havanın hakim olacağı öğrenildi.

Afyonkarahisar'da, bir ilkokulun bahçesinde kar topu oynarken su birikintisine girince vücutlarının çeşitli yerlerinde yanıklar oluşan öğrencilerin sayısı 9'a yükseldi. Tenlerinde siyah yanıklar oluşan öğrencilerin tedavisi sürüyor.

Geçtiğimiz yıl evinde düşüp kaburgasını kıran ardından kaçış sendromu hastalığın nüksetmesi nedeniyle 234 gün hastanede tedavi gören şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden hastaneye kaldırıldı.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER