Oynatma Listesi
HABERLER

Birlikte yaşadığı kadını öldürdü! 'Sinirlendim' dedi

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, dini nikahla birlikte yaşadığı Halime Şenal'ı, 20 bıçak darbesiyle öldüren Ümit G., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ümit G.'nin ifadesinde, Şenal'ın 10 aylık çocuklarına bakmadığını, bu yüzden tartıştıklarını söyleyerek, "Çantasından bıçak çıkardı ve bana saldırdı. Sinirlendim ve kendimi kaybetmişim. Ben de kendimi korumak için yanımda bulunan ekmek bıçağıyla ona vurdum. Kaç defa vurduğumu hatırlamıyorum" dediği öğrenildi.

Antalya Manavgat'ın Ilıca Mahallesi'yle Evrenseki Mahallesi sınırındaki Kumköy minibüs durağının yan tarafında dün bıçaklanmış halde ölü bulunan Halime Şenal'ın  (31) katil zanlısı Ümit G.(39), bugün İlçe Jandarma Komutanlığı'ndaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Savcılık sorgusu sonrası nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edilen Ümit G., tutuklandı. 

Ümit G'nin ifadesinde, bir süredir Şenal'la dini nikahla birlikte olduğunu ve birlikteliklerinin bir dargın bir barışık sürdüğünü söylediği belirlendi.

 

Halime Şenal'dan 10 aylık çocuğu olduğunu anlatan Ümit G., "Halime, çocuğuna bakmıyordu. Çocuğa benim resmi nikahlı eşim bakıyor. Bu konuda kendisini çok uyardım, aramızda zaman zaman tartışma yaşadık. Önceki gün gece yarısından sonra buluştuk. Kendisine çocuğa bakması gerektiğini söyledim. Bana hakaret ve küfür etti. 'Eski kocalarım senden daha iyiydi' dedi" dediği öğrenildi. 

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER