Bursa

Yerel Haber
11 Haziran 2015 - 15:35

(ÖZEL HABER) HIZ TUTKUNLARINDAN MİNİ ŞOV

IHA

Bursa’da 40.’sı düzenlenecek Yeşil Bursa Rallisi öncesinde yapılan mini şov izleyenleri büyüledi.
13-14 Haziran tarihlerinde 40.’sı düzenlenecek olan Yeşil Bursa Rallisi’nin mini şovu, hız tutkunlarından tam not aldı. Kent Meydanı’nda trafiğe kapalı alanda gerçekleşen mini şovda, hız tutkunları ve drift meraklıları, usta pilotların kullandığı özel tasarım araçlara binerek ralli heyecanını yaşadı. Vatandaşlar heyecana ortak olmak için uzun kuyruklar oluştururken, 300 kişi araçlara binme fırsatı buldu. Hız tutkunu vatandaşlar, Türkiye Ralli Şampiyonu Murat Bostancı ve Türkiye Ralli Şampiyonası 3’ncüsü Orhan Avcıoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Usta pilotlarla beraber sürüşe çıkıp ralli heyecanını yakından yaşayan Elif Taş, "Gerçekten çok güzel bir duygu. Ellerim titriyor ve kalbim çok hızlı atıyor. Bir daha olsa yine binebilirim, oldukça güzel vakit geçirdim" dedi.
Yakup Sandıkçı ise, "Çok farklı bir an. Adrenalini gerçekten çok yüksek bir spor. Temenni ediyorum ki trafiğe açık alanlarda denenmesin, gençlerin bu tarz aktiviteleri tüm güvenlik önlemlerinin alındığı koşulda yapması gerekir. Arabalar oldukça güzel. Tüm her şey el freni ve direksiyona bağlı. Sürüşten oldukça keyif aldım" diye konuştu.
Sürüş sırasında araç içinden çekilen görüntüler de yürekli ağızlara getirdi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.