15 ilçede sayım işlemi bitti

31 Mart yerel seçimleri sonrasında AK Parti’nin itirazda bulunmasının ardından İstanbul’da ilçe seçim kurullarında oy sayım işlemleri çalışmaları devam ediyor. 15 ilçede oy sayım işlemi bitti.

15 ilçede sayım işlemi bitti

Ümraniye, Üsküdar, Beykoz, Şişli, Fatih, Bakırköy, Büyükçekmece, Sultanbeyli, Bağcılar, Başakşehir, Adalar, Sarıyer, Bayrampaşa, Şile ve Tuzla’da oy sayım işlemleri tamamlandı. Sayım işlemi devam eden ilçeler ise şöyle:

Kağıthane, Pendik, Kartal, Maltepe, Bahçelievler, Esenyurt, Sancaktepe, Gaziosmanpaşa, Beyoğlu, Çekmeköy, Esenler, Silivri, Zeytinburnu, Arnavutköy ve Ataşehir. Bayrampaşa, Sultanbeyli ve Fatih’in ıslak imzalı oy sayım tutanakları da İl Seçim Kurulu’na gönderildi.

O balıkçı konuştu: Bu balık, denizin piranasıAntalya'nın Finike ilçesi açıklarında tekneyle avlanmaya çıktığında, ağına yüzlerce balon balığı takılan, 30 yıllık balıkçı Mehmet Sever, Son 2 yıldır biraz daha çoğaldı ve popülasyonu arttı. Çoğalması diğer balık türlerinin azalmasına neden oldu. Bu balık denizin piranası gibi bir şey dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber