Cezalı müdür ANAP adayı

Cezalı müdür ANAP adayı

       ÇANAKKALE'nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde, zimmetten tutuplanıp aklanan DYP'li Belediye Başkanı Mustafa Çiçek'in, "Beni sen ihbar ettin" diyerek yoldan geçen taşıtları saymakla görevlendirdiği Yazı İşleri Müdürü Bilal Eroğlu, politika sahnesine çıktı.
       Çiçek'in gazabına uğrayan Eroğlu'nun ANAP'tan Belediye Başkanlığına aday gösterileceği ortaya çıktı. Eroğlu, kendisinden intikam alan DYP'li başkanla önümüzdeki seçimde sandıkta hesaplaşmaya hazırlanıyor. 38 yaşındaki müdür, "Aslen Bayramiçliyim. Geyikli'nin de yüzde 50'si Bayramiçlidir. Hemşehrilerim, ANAP'tan aday olmamı istiyor. Şu anda kesinleşmiş bir kararım yok ama, ısrarlı teklifleri değerlendiriyorum" dedi.
       Olay başkan ise "Müdür beyi, zaten daha önce ANAP'lılarla çalışırken yakaladık. Şimdi de ANAP'tan adaymış. Siyaset için memuriyeti bırakması gerekir" dedi.


Sancaktepe'de mobilya fabrikasında yangınSancaktepe'de bulunan bir mobilya fabrikasında bahçedeki toz emme makinesinden kaynaklı yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerince söndürülürken, sağlık ekipleri dumandan etkilenen 2 işçiye müdahalede bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber