‘FETÖ’nün maskesini düşüren belgesel’

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, TRT World tarafından hazırlanarak Brüksel’de ilk gösterimi gerçekleştirilen ve FETÖ’nün sinsi ağını ortaya koyan “The Network” belgeseline ilişkin, paylaşımda bulundu.

‘FETÖ’nün maskesini düşüren belgesel’

Faaliyet gösterdiği tüm ülkeler için tehdit oluşturan FETÖ’nün gerçek yüzünü anlatan The Network belgeselinin sırasıyla Fransa, İngiltere, Kuzey Makedonya, Almanya, Bosna-Hersek, Arnavutluk, Kazakistan, ABD, Güney Afrika, Kırgızistan, İtalya ve Kosova’da gösterileceğini bildiren Altun, “The Network belgeseli, bu sinsi terör örgütünün yurt dışında da çeşitli maskelerle gizlilik içinde kurduğu örgütlenmesini deşifre ederek, FETÖ’nün uluslararası camia için oluşturduğu tehditlere dikkat çekiyor” ifadelerine yer verdi. Altun’un paylaşımında belgeselin fragmanı da yer aldı. Belgesel, 8 Temmuz’da Paris ve Londra, 9 Temmuz’da Üsküp, 10 Temmuz’da Berlin, Saraybosna ve Tiran, 11 Temmuz’da İşkodra, Nur Sultan ve New York, 12 Temmuz’da Johannesburg, 13 Temmuz’da Bişkek, 14 Temmuz’da Roma ve Priştine, 15 Temmuz’da Milano’da gösterilecek. Belgeselin New York’taki ikinci gösteriminin 14 Temmuz’da yapılması planlanıyor.

Borcunu ödeyecekti, soyulduğunu fark ettiAfyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde, işçi Ahmet Çevik'in (33) evinin yatak odasına koyduğu 4 bin lira değerinde para ve altını çalındı. 3 kadın şüpheli Çevik'in evine girerken güvenlik kamerasına yakalandı. Polis şüphelileri yakalamak çalışma başlatırken Ahmet Çevik, Arkadaşıma borcumu ödeyecektim dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber