Ramazan’ın son iftarını ailesiyle birlikte yaptı

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Ramazan’ın son iftarını ailesi ve akrabaları ile birlikte yaptı.

Ramazan’ın son iftarını ailesiyle birlikte yaptı

Beylikdüzü’ndeki bir restorantta düzenlenen iftar programında İmamoğlu’na eşi Dilek İmamoğlu eşlik etti. Çok sayıda akrabasının katıldığı programda konuşan İmamoğlu, şunları söyledi: “Bu ülke ve bu topraklara borcumu ödüyorum. Tüm ailemin de bu adanmışlığa katkı sunmasını istiyorum. Bana yakışmayacak, sıkıntıya sokacak davranışta bulunmadığım gibi burada olan aile fertlerim ve dostlarımın da benim aldığım sorumluluğun aynısını almasını kendi hayatlarınızda da yaşamasını diliyorum.” İmamoğlu, AK Parti adayı Binali Yıldırım ile bir televizyon programına çıkmaları konusuna ilişkin ise, “Kabul ediyorum. 17 yıl sonra iki siyasi kimliğin görüştüğü bir programı yaşatmış olacağız” dedi.

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber