‘Reformları hayata geçireceğiz’

‘Reformları hayata geçireceğiz’

AK Parti Genel Merkezi’nde parti teşkilatıyla bayramlaşma programı düzenlendi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, “Rabbimize hamdolsun, AK Parti teşkilatları olarak kadınıyla er-keğiyle genciyle çıktığımız bu kutlu yolda omuz omuza çalışarak milletimize verdiğimiz sözlerin hep-sini tek tek yerine getirdik. Başımızı bir gün olsun yere eğmedik, ülkemize karşı kurulan tuzaklarda ilk safta milletimizle birlikte yer aldık” ifadelerini kullandı.

4 yıl seçimsiz süreç

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesine değinen Sarıeroğlu, “YSK tarafın-dan verilen hukuki bir karar. Bu kararla başkanlık herhangi bir kimseden alınıp başka bir tarafa veril-miş değil” dedi. AK Parti’nin büyük reformlara imza atmaya devam ettiğinin altını çizen Sarıeroğlu, 4 yıllık seçimsiz bir süreç olduğuna işaret etti. Sarıeroğlu, “Bunları da fırsata çevirerek tüm topum ke-simlerini ilgilendiren konularda bizden beklenen, talep edilen, ihtiyaç duyulan ne varsa bunların çö-zümüyle ilgili reform gündemimizi canlı tutarak, reformları hayata geçirerek yolumuza Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde devam edeceğiz” dedi.

Kaza yem verirken suya düşen çocuğu boğulmaktan arkadaşı kurtardıErzincan'ın Kemaliye ilçesinde kaza yem verirken sulama kanalına düşerek boğulma tehlikesi geçiren 9 yaşındaki çocuğu, aynı yaştaki arkadaşı kurtardı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber