İdmanı bıraktı telefonla konuştu

Uruguay Milli Takımı’nın Galatasaraylı kalecisi Fernando Muslera, antrenmanı yarıda bırakarak kenarda çalan telefonunu yanıtladı, kendisini çeken kameramanı azarladı.

İdmanı bıraktı telefonla konuştu

Onur Dinçer / Skorer Dış Haberler

Galatasaray kalecisi Fernando Muslera, sezonun sona ermesinin ardından soluğu ülkesinde aldı. Copa America’da boy gösterecek Uruguay Milli Takımı’na dahil olan deneyimli file bekçisi, takımın son idmanında yaptığı hareketle ülkesinde tartışmalara neden oldu.

Çalan telefonu yanıtladı, konuşmaya başladı

Uruguay Milli Takımı antrenmanında, şut çalışmasıyla idman sürdüğü sırada Muslera’nın cep telefonu çaldı. Bunun üzerine futbolcu eldivenlerini çıkarıp, idmanı yarıda bırakarak gidip sahanın kenarında, kale direğinin yanına bıraktığı telefonu cevapladı ve arayan kişiyle konuşmaya başladı.

‘Ne yapıyorsun, yapamazsın’ diye çıkıştı

Telefon ile konuşmaya başlayan oyuncu, o sırada kendisini kameraya çekmekte olan kameramanı azarladı. Taraftar olduğu düşünülen videoyu çeken kişiye seslenen Muslera “Ne yapıyorsun. Bunu yapamazsın” şeklinde seslendi.

‘Milli takım idmanında yapılacak hareket değil’

Galatasaray kalecisinin bu hareketleri ülkesinde büyük tartışma yarattı. Uruguaylı spor yorumcuları “Milli takım idmanında yapılacak hareketler değil” diyerek yaşananlara tepki gösterdi.

Sosyal medyada da çok konuşuldu

Muslera’nın hareketi sosyal medyada da çok konuşuldu. Profesyonel bir davranış olmadığını savunan Uruguaylı bazı futbolseverlerin “Muslera 10 yılı aşkın süredir Avrupa’da futbol hayatını sürdürüyor. Antrenman nasıl yapılır kendisine anlatacak mısınız?” tarzında iğneleyici yorumlara rastlandı.

Serdal Adalı İzmir'de Beşiktaşlılarla buluştu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber