Geri Dön

Panik yapmaya hiç gerek yok

Galatasaray Başkanı önlerinde uzun bir süreç olduğunu belirterek kesinlikle hata yapmak istemediklerini söyledi. Alp Yalman’ın sportif konularda etkin rol oynayacağının altını çizen Özbek, “Bana lütfen bundan sonra futbol ve transferle ilgili soru sormayın. Alp Yalman sizin için en doğru adres olacak” dedi

Panik yapmaya hiç gerek yok

Galatasaraylılar Derneği’nin her yıl organize ettiği Galatasaray Lisesi’nin Geleneksel Pilav Günü dün gerçekleştirildi. Galatasaray Lisesi’nde 82.’si gerçekleştirilen organizasyona Başkan Dursun Özbek ile Florya’nın yeni patronu Alp Yalman damgasını vurdu.

Panik yapmaya hiç gerek yok
Başkan Özbek, Tevfik Fikret Salonu’ndaki tören sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Teknik direktör ve transfer konusunda geç kalındığı yolundaki eleştirilere yanıt veren Dursun Özbek, “Bunun için paniğe gerek yok. Daha 2 gün olmuş transfer için. Önümüzde uzun bir süreç var ve kesinlikle hata yapmak istemiyoruz” dedi.

Başkan Özbek, sportif konularda Sportif AŞ’ye giren Alp Yalman’ın etkin bir rol oynayacağını belirterek, “Bana lütfen bundan sonra futbol ve transferle ilgili soru sormayın. Alp Yalman sizin için en doğru adres olacak” ifadelerini kullanarak, Yalman’a çok değer verdiğini gösterdi.

Panik yapmaya hiç gerek yok
Galatasaray Başkanı daha sonra veteranlar maçını izlemek için Galatasaray Lisesi’ndeki mini sahaya geçti. Burada Alp Yalman ve Sportif AŞ’de görev alacak olan Levent Nazifoğlu ile bir süre sohbet eden Özbek’in, Yalman’a, “Gazeteciler bana transferi soruyor. Siz varsınız artık” demesi dikkat çekti.

Dursun Özbek, Pilav Günü ile ilgili olarak ise “82. pilavımızı yapıyoruz. Zaman tüneli gibi burada eski arkadaşlıklar ve hatıralar anımsanıyor. Her şey bir arada ve çok keyifliyiz” yorumunu yaptı.

Dursun Özbek’ten plaket

Başkan Dursun Özbek veteranlar maçında forma giyen yakın dostu Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin ile Alp Yalman’a günün anısına bir plaket verdi.

‘Canımı veririm’

Pilav Günü’nün dikkat çeken isimlerinden biri de eski başkanlardan Ali Tanrıyar oldu. Tanrıyar’ın, “Galatasaray benim hayatım. Galatasaray için canımı bile veririm” sözleri büyük alkış aldı. Salondaki törende 50. yıl mezunlarına da birer plaket takdim edildi.

Panik yapmaya hiç gerek yok

Lasme sürprizi

Galatasaray Lisesi’ndeki Geleneksel Pilav Günü’ne Galatasaray Odeabank’ın yıldız ismi Stephane Lasme de katıldı. Lasme’nin okul bahçesinde kendi cebinden ürün satın alması gözlerden kaçmadı.

Şezlong krizi sinirleri gerdi
Galatasaray Adası’nda önceki gün şezlong krizinin patlak verdiği ortaya çıktı. İşletmecinin üyelerden şezlong ve havuz parası olarak 40 lira istemesinin kulüp içerisinde rahatsızlık yarattığı belirtildi. Bu duruma tepki gösteren bazı üyelerin olayı polise kadar yansıttığı ve önceki gün sinirlerin gerildiği belirlendi. Bu gelişme üzerine sarı-kırmızılı yönetimin, Galatasaray Adası ile ilgili devam eden hukuksal sürece nasıl bir yön vereceği de merak konusu oldu.
Panik yapmaya hiç gerek yok
Yalman döktürdü!
Yeni dönemde Florya’nın patronluğunu üstlenecek olan Alp Yalman sahaya indi. 76 yaşındaki Yalman veteranlar maçında forma giydi.
9 numaralı formayı giyen Yalman’ın tekniği ve şık pasları dikkat çekti. Karşılaşmada eski futbolcularla beraber Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin de yer aldı.
Mücadelenin bir bölümünü Başkan Dursun Özbek de A takımdan sorumlu olan Levent Nazifoğlu ile beraber izledi.

Fatih Terim: "Hayal kırıklığı yaşıyorum"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber