Galaxy Note 5, Bu Testten Sağ Çıkamadı!

Yakın zamanda satışa sunulan Galaxy Note 5, yapılan testte bıçak ve çekiç darbelerine meydan okuyor. Video ve detaylar haberimizde... Bazı ülkelerde Avrupa bölgesine nazaran raflardaki yerini almış olan Galaxy Note...

Galaxy Note 5, Bu Testten Sağ Çıkamadı!

Yakın zamanda satışa sunulan Galaxy Note 5, yapılan testte bıçak ve çekiç darbelerine meydan okuyor. Video ve detaylar haberimizde... Bazı ülkelerde Avrupa bölgesine nazaran raflardaki yerini almış olan Galaxy Note 5, bununla beraber zorlu testlere tabi tutulmaya başladı. Kısa bir süre önce yapılan testte ise cihazın çekiç ve bıçak darbelerine karşı ne kadar dayanıklı olduğunu görüyoruz. Zira önce bıçak darbelerine karşı koyan fakat şiddetin artmasıyla beraber bir yere kadar dayanabilen Note 5, çekiçte ise oldukça iyi bir dayanıklılık sergiliyor diyebiliriz.

TechRax YouTube kanalı tarafından paylaşılan test videosunda, Note 5'in hafif çekiç darbelerine karşı koyduğunu görüyoruz. Haberimizin sonundan izleyebileceğiniz videoda Note 5, ancak çok şiddetli gelen bir darbede çatlıyor. Aslına bakarsak telefonun günlük hayatımızda başımıza gelebilecek türlü olasılıklara karşı hiç de fena sayılmayacak güçte olduğunu söylemek mümkün. Dayanıklı ekranını Gorilla Glass 4'e borçlu olan Note 5, elbette belirli bir şiddet seviyesine kadar sağlam kalıyor. Hızlı gelen darbeler neticesinde cihazın hem arka kapağı hem de ön camı kullanılamaz hale gelmekte.

15 Eylül 2019 Magazin Bülteni15 Eylül 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber