Çekiç

Çekiç

Son dakika çekiç haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çekiç gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çekiç haber sayfamızda...

Çekiç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.662 cekic haberi bulunmuştur.
5 Harfli Kelimeler Nelerdir? En Çok Kullanılan 5 Harf İçeren Kelimeler
5 Harfli Kelimeler Nelerdir? En Çok Kullanılan 5 Harf İçeren KelimelerÜlkemizde en çok kullanılan 5 harfli erkek isimlerinden bazıları şunlardır:1- Ahmet 2- Samet 3- Hakan 4- Burak 5- Murat 6- Koray 7- Kenan 8- Yasin. Harf sayısı 5 olan kadın isimleri ise şu şekilde sıralanabilir: 1- Hülya 2- Özlem 3- Fatma 4- Nalan 5- Didem 6- Selda 7- Selin 8- Nuray. 5 Harfli kelimeler nelerdir? En çok kullanılan ve 5 harf içeren kelimeleri detaylı olarak derledik.
23.10.2021Eğitim
Klan İsimleri 2021: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı Klan ve Takım Nickleri
Klan İsimleri 2021: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı Klan ve Takım NickleriTablet, cep telefonları ve bilgisayarlar iş ve özel yaşamın dışında oyun oynamak için de kullanılıyor. Popüler oyunlar arasında yer alan PUBG, Valorant, CS GO tarzı oyunlar için klan isimleri ve oyun nickleri büyük önem taşıyor. Klan isimlerinin bu denli önem arz etmesinin nedenleri arasında oyuncunun klanına olan bağlılığını simgeliyor. Klan isimleri seçerken bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor. Oyun oynarken klanlara şekilli, Türkçe, İngilizce ve kısa isimler verme imkanı bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte seçebileceğiniz bu klan isimleri oyunda akılda kalıcı olmanızı da sağlıyor. En iyi, Türkçe, İngilizce, şekilli, kısa klan ve takım isimleri için “Klan İsimleri 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Ş ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: Ş Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ş ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: Ş Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebek bekleyen anne ve baba adaylarının en çok üzerine düştüğü konulardan bir tanesi de isimler. Cinsiyet öğrendikten sonra çiftler yakınlarından veya internet üzerinden konu ile ilgili fikir sahibi oluyor. Anne ve baba adayları bebeklerine isim vermede kararsızlık yaşıyor. Kız bebekleri için ebeveynler kulağa hoş gelmesinin yanı sıra anlamlarına da dikkat ediyor. İsim verme sürecinde genellikle kararsızlık yaşayan aileler kız bebeklerine modern, popüler, nadir bulunan, değişik ve keşfedilmemiş isimler vermek istiyor. Ş harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “Ş ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
16.10.2021Bebek
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu cesur adımı atmak zorundayız
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu cesur adımı atmak zorundayızCumhurbaşkanı Erdoğan, "Batı'nın üstün olduğu şeklindeki sorun üreten anlayışın sonuna geldik. Bunu artık herkes sorguluyor ve kabul ediyor." dedi. Erdoğan, "Biz diyoruz ki kurallar varsa kurallara herkes uysun; kurallar eskidiyse ve işlevsiz kaldıysa da o zaman oturalım kuralları değiştirelim, kurallar ve uluslararası normlar üzerinde yeniden tartışalım. Gelin BM üzerinden yeniden düşünelim ve küresel yönetişimin sorunlarını kademeli bir şekilde tartışarak ortadan kaldıralım. Bu cesur adımı atmak zorundayız." ifadelerini kullandı.
5.10.2021Siyaset
‘Sesten korkup kucağıma kaçıyor’
‘Sesten korkup kucağıma kaçıyor’İzmir’de geçen yıl 30 Ekim’de meydana gelen depremde 36 kişinin yaşamını yitirdiği Rıza Bey Apartmanı’nın enkazında eşi Fidan Gezgin’i (38) kaybeden, 4 yaşındaki kızı Ayda Gezgin de 91 saat sonra mucize biçimde kurtarılan Uğur Gezgin (41), “11 ay oldu.
4.10.2021Ege
Kuşadası, hiçbir zaman kıymetini yitirmeyecek!
Kuşadası, hiçbir zaman kıymetini yitirmeyecek!Heykel sanatının kentin her sokağında var olmasını önemsediğini belirten Belediye Başkanı Ömer Günel, “Amacımız ilçemizi dünyanın en önemli merkezlerinden biri haline getirmek” dedi
4.10.2021Ege
İzmir depreminin simgesi Ayda'nın babası konuştu
İzmir depreminin simgesi Ayda'nın babası konuştuİzmir'de geçen yıl 6.6 büyüklüğündeki depremde 36 kişinin yaşamını yitirdiği Rıza Bey Apartmanı'nın enkazında eşi Fidan Gezgin'i kaybeden, 4 yaşındaki kızı Ayda Gezgin ise 91 saat sonra mucize şekilde kurtarılan Uğur Gezgin (41), aradan geçen 11 aylık süreçle ilgili DHA'ya konuştu. Kızı Ayda ve deprem sırasında okulda olduğu için kurtulan oğlu Atakan Gezgin (9) ile birlikte yaralarını sarmaya çalıştıklarını belirten Gezgin, çocuklarına sarılarak yaşama tutunduğunu dile getirdi.
4.10.2021Gündem
Asansör kabinini sökerken yakalandı! 'Recebim' türküsünü söyledi
Asansör kabinini sökerken yakalandı! 'Recebim' türküsünü söylediAntalya’da S.D (27), elinde çekiç ve tornavidayla üst geçidin asansör kabinini sökmeye çalışırken yakalandı. Gazetecilerin kendisini görüntülediğini fark edince 'Recebim' türküsünü söyleyen S.D, polis merkezine götürüldü.
29.09.2021Haberler
Asansör kabinini sökerken yakalandı! 'Recebim' türküsünü söyledi
Asansör kabinini sökerken yakalandı! 'Recebim' türküsünü söylediAntalya’da S.D (27), elinde çekiç ve tornavidayla üst geçidin asansör kabinini sökmeye çalışırken yakalandı. Gazetecilerin kendisini görüntülediğini fark edince 'Recebim' türküsünü söyleyen S.D, polis merkezine götürüldü.
29.09.2021Gündem
Öğrencilerde oluşan konsantrasyon problemi için uzmanından öneriler
Öğrencilerde oluşan konsantrasyon problemi için uzmanından önerilerMilyonlarca öğrenci ve öğretmen, Kovid-19 salgını nedeniyle uzun süre ara verilen yüz yüze eğitime geri döndü. Psikolog M. Yunus Çekiç, salgın döneminde öğrencilerde yoğun bir dikkat ve konsantrasyon problemi oluştuğunu belirterek bu problemden kurtulmanın yollarını sıraladı, ebeveynlere önerilerde bulundu.
25.09.2021Aile
Neşet Ertaş, Kırşehir'deki mezarı başında  anıldı
Neşet Ertaş, Kırşehir'deki mezarı başında anıldıBağbaşı Mezarlığı'nda düzenlenen törende, Neşet Ertaş'ın kabri başında Kur'an-ı Kerim okunarak, dua edildi. Protokol üyeleri ve sevenleri, Neşet Ertaş'ın kabrine karanfil bıraktı.
25.09.2021Gündem
Neşet Ertaş, Kırşehir'deki mezarı başında anıldı
Neşet Ertaş, Kırşehir'deki mezarı başında anıldı'Bozkırın Tezenesi' olarak bilinen halk ozanı Neşet Ertaş, vefatının 9'uncı yılında Kırşehir'deki mezarı başında törenle anıldı. Neşet Ertaş'ın oğlu Hüseyin Ertaş, "Acısı hala taze, hiçbir zaman da iyileşmeyen bir yara" dedi.
25.09.2021Cadde
Çekiç Balığı Nedir? Nerelerde Yaşar Ve Kısaca Özellikleri Nelerdir?
Çekiç Balığı Nedir? Nerelerde Yaşar Ve Kısaca Özellikleri Nelerdir?Denizaltında yaşayan birbirinden oldukça farklı özelliklere sahip olan pek çok canlı türü bulunmaktadır. Bu canlılar gerek özellikleri gerekse de dış görünümleriyle hayli ilgi çekici olmaktadırlar. Bu canlılardan biri de çekiç balıkları olarak ifade edilmektedir. Dış görünüşünden dolayı bu ismi olan çekiç balıkları ilginç özelliklere sahip olmaktadır. Peki, çekiç balığı nedir? Nerelerde yaşar ve kısaca özellikleri nelerdir tüm detayları ile derledik.
23.09.2021Evcil Hayvan
Bronz Nedir? Bronz Malzemesinin Özellikleri Nelerdir?
Bronz Nedir? Bronz Malzemesinin Özellikleri Nelerdir?Günlük hayatta kullanılan pek çok dayanıklı malzemenin birkaç farklı maddenin bir araya gelerek ortaya çıkartıldığı görülmektedir. Eski çağlardan beri kullanılan bronz madenide dayanıklı malzemelerin hammaddesinden biri olmaktadır. Bronz madeninin kullanım alanı geniş olmakla birlikte özellikle silah ve alet yapımında, makas, bıçak ve çekiç gibi aletlerle birlikte süslemelerde de bu madenden yararlanıldığı görülmektedir. Peki, Bronz nedir? Bronz Malzemesinin özellikleri neler olmaktadır? İşte, bronz madeni hakkında merak edilen detaylar.
20.09.2021Eğitim
Sivas, 2 çocuk annesi Özlem'i arıyor!
Sivas, 2 çocuk annesi Özlem'i arıyor!Sivas’ta dün öğle saatlerinde yayladaki evinden ayrılan Özlem İrinsi (24), geri dönmeyince bölgede jandarma ve AFAD ekiplerince arama çalışması başlatıldı. Bölgede yapılan aramalarda şu ana kadar İrinsi'nin izine rastlanmadı.
14.09.2021Gündem
Sapık babalarını öldürmüşlerdi! Dünyayı sarsan davada beklenen rapor açıklandı
Sapık babalarını öldürmüşlerdi! Dünyayı sarsan davada beklenen rapor açıklandıRusya'da cani baba, karısını evden kovup kendi kızlarına yıllarca işkence ve tecavüz etti. Üç kızı bir akşam babaları uyurken çekiç ve bıçakla öldürdü. Cinayetle yargılanan ve kendilerini savunduklarını söyleyen kızlarla ilgili uzun zamandır beklenen tıp raporu nihayet açıklandı, yer yerinden oynadı.
6.09.2021Dünya
‘Palet’ler dönüşüyor
‘Palet’ler dönüşüyorAğır yük taşımak için kullanılan tahta paletler evlerde kullanılabilecek yeni eşyalara dönüşüyor.
30.08.2021Home
Karadağ'ın aday kadrosu açıklandı
Karadağ'ın aday kadrosu açıklandıA Milli Futbol Takımımız'ın, 2022 FIFA Dünya Kupası Grup Elemeleri'nde 1 Eylül'de İstanbul'da karşılaşacağı Karadağ'ın aday kadrosu belli oldu.
25.08.2021Milli Takım
Son dakika: Jandarma'da çok sayıda emekli ve görev değişikliği
Son dakika: Jandarma'da çok sayıda emekli ve görev değişikliğiGelen son dakika haberine göre; Jandarma Genel Komutanlığına mensup bazı general ve albayların emekliliğe sevki, bir üst rütbeye terfileri ve yeni göreve atanmalarına ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı. Karara göre, 4 general ve 4 albay emekliliğe sevk edilirken 5 general ile 10 albay bir üst rütbeye terfi ettirildi.
24.08.2021Gündem
‘Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır’
‘Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır’Şanlı Sakarya zaferi 100 yaşında. uzmanlara göre 22 gün, 22 gece süren destansı mücadeleyi Yunan ordusu kazansaydı Sevr Antlaşması’nı yani Anadolu’nun parçalanmasını kabul etmek zorunda bırakılacaktık
22.08.2021Gündem
Sit alanı yakınında kaçak kazıya jandarmadan suçüstü
Sit alanı yakınında kaçak kazıya jandarmadan suçüstüManisa'nın Köprübaşı ilçesinde düzenlenen jandarma operasyonunda 2 kişi, sit alanı yakınlarında kaçak kazı yaparken yakalandı. Şüphelilerin iş yerinde yapılan aramada, 205 tarihi eser ele geçirildi.
19.08.2021Gündem
Sit alanı yakınında kaçak kazıya jandarmadan suçüstü
Sit alanı yakınında kaçak kazıya jandarmadan suçüstüManisa'nın Köprübaşı ilçesinde düzenlenen jandarma operasyonunda 2 kişi, sit alanı yakınlarında kaçak kazı yaparken yakalandı. Şüphelilerin iş yerinde yapılan aramada, 205 tarihi eser ele geçirildi.
19.08.2021Gündem
Serkan Kuru, 'Gönül Dağı' dizisine dahil oldu
Serkan Kuru, 'Gönül Dağı' dizisine dahil olduTRT 1’in Gönül Dağı dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. İkinci sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan Gönül Dağı’na, Savaşçı dizisinde rol Serkan Kuru dahil oldu.
19.08.2021Cadde
Bağcılar'da 2 kardeşi öldüren şüphelinin yakalanma anı polis kamerasında!
Bağcılar'da 2 kardeşi öldüren şüphelinin yakalanma anı polis kamerasında!İstanbul Bağcılar’da alacak verecek meselesi yüzünden kavgalı olduğu iki kardeşi çekiç ve tabancayla öldüren şüphelinin yakalanma anına ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde şüphelinin saklandığı evi tespit eden polislerin uzun namlulu silahlarla içeri girerek Habib Göktaş'yi yakalama anları kameralara yansıdı.
10.08.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

nedirson dakika haberleregeizmirantalya

Çekiç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.