GTA V'in Türkçe Çevirisinden Video Geldi

GTA V'in Türkçe yama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Grand Theft Auto V'in PC'ye çıkacağı duyurulduğu günden beri çevirilere başlayan TechnoGame ekibi, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. GTA V çevirilerinin %20'sini tamamladığını söyleyen ekip, ilk bölümün türkçe altyazılı videosunu da yayınladı.

PC çıkışına yetişebilmesi için PS3 sürümünde çevirilere başlayan ekipte, eski GTA oyunlarını çeviren efsane isim Oğuz Gürsel ile özellikle yaptığı modlarla tanıdığımız Tayfun Kumaş yer alıyor. 38 kişiden oluşan çeviri ekibine aşağıdan göz atabilirsiniz. Videoda oyunun ilk görevinin yapıldığını hatırlatır, spoiler yemek istemeyenleri uyarırız. Spoiler yemek istemeyenlere kısaca özet geçelim; çeviriler gerçekten de iyi olmuş ve oyun çıktığında Türkçe altyazı ile oynamanız oyundan daha fazla zevk almanızı sağlayacak.

Devrilen triportördeki yükün altında kaldılarÇin'de iki adam, üzerinde yük taşıdıkları triportörün devrilmesiyle aracın altında mahsur kaldı. Yoldan geçen 2 kişi, yükleri tek tek kaldırarak adamların kurtulmasını sağladı. O anlar, trafik kameralarına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber