Geri Dön

Taylor Swift'in yeni klibi YouTube'ta rekor kırdı

Taylor Swift’in "Look What You Made Me Do" adlı yeni şarkısının klibi, YouTube'ta 24 saat içinde 31 milyon izleme sayısını aştı. Bu rekor daha önce 24 saat içinde 27 milyon izleme sayısına ulaşan Adele’in "Hello" videosuna aitti.

Taylor Swift'in yeni klibi YouTube'ta rekor kırdı

milliyet.com.tr

Vevo'nun açıklamasına göre, Taylor Swift'in "Look What You Made Me Do" adlı yeni şarkısının klibi 24 saat içinde 30 milyondan fazla görüntülendi. Pazar gecesi prömiyeri yapılan şarkının video klibi saat başı neredeyse 1.5 milyon kez izlendi.

Adele'in 23 Ekim 2015'te piyasaya sürülen "Hello" videosu 27.7 milyon görüntüleme rekoruna sahipti. 24 saat içinde YouTube'ta izlenen en çok beş video arasında Swift'in "Bad Blood", Nicki Minaj'ın "Anaconda" ve Miley Cyrus 'Wrecking Ball' şarkıları yer alıyor.

Parça için verilen lirik video da 24 saat içinde YouTube'un en çok izlenen lirik video kaydı oldu. Video 19 milyondan fazla görüntülendi.

Swift’in yeni videosunun YouTube üzerindeki izleme sayısı an itibariyle 48 milyonu geçmiş durumda.

FETÖ'cü Arif Erdem orada ortaya çıktı!TRT'nin haberine göre firari FETÖ'cü Arif Erdem, bir restorandan çıkarken kameralara yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber