Huawei'nin katlanabilir telefonu Mate X'in çıkış tarihi belli oldu!

Uzun zamandır beklenen katlanabilir telefon Huawei Mate X'in çıkış tarihi belli oldu! Piyasadaki marka katlanabilir telefonlar hakkında çalışmalarını yürütüyor. Bu markalar bildiğiniz gibi Samsung ve Huawei. Galaxy Fold'un piyasaya sürülmesinden sonra şimdi de gözler Huawei Mate X'de. Huawei'nin katlanabilir telefonu Mate X ne zaman çıkacak?

Huawei'nin katlanabilir telefonu Mate X'in çıkış tarihi belli oldu!

Berlin'de düzenlenen IFA fuarında Huawei'nin CEO'su Richard Yu, katlanabilir telefonları Mate X ile ilgili açıklamalar yapmıştı. Bu açıklamalarda Mate X'in 2019 Ekim ayında piyasaya sürüleceğini belirtmişti.

Fakat yeni gelişmelere göre Huawei Mate X'in çıkış tarihinin yine ertelendiğini belirtebiliriz. Huawei'nin Huawei Support isimli müşteri servisinden gelen sızıntılara göre Mate X, ekimde değil, kasım ayında piyasaya sürülecek.

Yeni ortaya çıkan bir çok sızıntı Mate X'in, global bir lansmanla birlikte kasım ayında piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

LENOVA YOGA C930 2'Sİ 1 ARADA LAPTOP İNCELEMESİLenovo'nun son yıllarda öne çıkardığı 2'si 1 arada ürünlerden biri olan C930'u inceledik. Lenovo Yoga C930 teknik özellikleri neler? Lenovo Yoga C930 fiyatı ne kadar? Bu soruların cevabı, bu inceleme videosunda!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber