Geri Dön

Tayvan’ın Dünya’ya sundukları National Geographic’te

Tayvan’ın bilinmeyen hikayelerini olağanüstü görüntülerle ekranlara getiren “Tayvan’dan Dünya’ya”, yeni bölümleriyle 23 Temmuz’dan itibaren her pazartesi saat 20.00’de National Geographic’te.

İzleyicilerin kalplerini ve zihinlerini açan mini seri “Tayvan’dan Dünya’ya”, beş yeni hikaye ile ekranlara dönüyor. Olağanüstü karakterler ve en son bilimsel gelişmeleri muhteşem görüntülerle zenginleştiren yapım, Tayvan’ın en yetenekli film yapımcıları tarafından hazırlanıyor. “Tayvan’dan Dünya’ya” yeni bölümlerinde esaret altında doğan iki Asya siyah ayısının vahşi yaşama dönüşünden gizli bir topluluğun kungfu sırlarına, bir çekirge dövüş ustasının en büyük rakibi ile karşılaşmak için Çin’e yapacağı yolculuktan domuzların kırmızı ve yeşil renkte parlamasını sağlayacak kök hücre çalışmalarına kadar Tayvan’ın farklı yönlerini ekranlara getiriyor.

“Tayvan’dan Dünya’ya” yeni bölümleriyle 23 Temmuz’dan itibaren her pazartesi saat 20.00’de National Geographic’te.

Manisa ve İzmir'de hissedilen depremle ilgili uzmanlardan ilk açıklama!Manisa ve İzmir'de hissedilen depremle ilgili deprem uzmanı Prof. Dr. Şükrü Ersoy ise durumun kritik olduğundan bahsederek fayın kuzeye doğru hareket ettiğinden söz etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber