19.09.2017 11:59 | Son Güncelleme:

YDS sonuçları hangi tarihte açıklanacak! ÖSYM duyurdu...

YDS sınavının ardından ÖSYM dün yaptığı açıklama ile sınav soru ve cevaplarını adayların erişimine açtığını duyurdu. YDS soru ve cevaplarının yayımlanmasının ardından adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi merak etmeye başladı. YDS sonuçlarının 5-7 Ekim tarihleri arasında adaylara duyurulması bekleniyor.

YDS 2017 sonbahar dönemi sınav soru ve cevapları adayların erişimine açıldı. 17 Eylül tarihinde gerçekleştirilen YDS sınav soru ve cevapları ÖSYM tarafından 11:30 itibariyle yayımnlandı. YDS sınav soru ve cevaplarını görmek isteyen adaylar ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak bu işlemi gerçekleştirebilecek. YDS sınavına girmeyen adaylar ise sınav soru ve cevaplarının sadece %10'una erişebilecek.

YDS SINAV SORU VE CEVAPLARI ERİŞİME AÇILDI!

2017 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2017-YDS Sonbahar Dönemi):Temel Soru Kitapçıklarının ve Cevap Anahtarının Yayımlanması

17 Eylül 2017 tarihinde uygulanan  2017 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavının (2017-YDS Sonbahar Dönemi) Temel Soru Kitapçıkları,  sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden 19 Eylül 2017 tarihinde saat 11:30'dan itibaren erişime açılacaktır.Sınava başvuran adaylar, 10 gün süreyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile soruların tamamına erişebileceklerdir. Sorular, Temel Soru Kitapçığı dizilimindedir.

YDS SINAV SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2017 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavının (2017-YDS Sonbahar Dönemi) Sınavının Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarı (% 10) aşağıdaki bağlantıdan erişime açılmıştır.

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM'ye aittir. ÖSYM'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Adaylara saygıyla duyurulur.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0