Geri Dön

2020 yazının trend bilezik modelleri

Düğünlerin vazgeçilmez hediyelerinden biri olan bilezikler, gündelik kombinlerde de şıklığı tamamlayan aksesuarların başında geliyor. İster altın ister gümüş isterse deri, her zevke uygun bilezik bulmak pekala mümkün. Peki, bu yıl öne çıkan bilezik modelleri neler? Sizin için araştırdık.

2020 yazının trend bilezik modelleri

Kelepçe bilezikler
Bileği saran ve böylece bileği olduğundan daha ince gösteren kelepçe bilezikler, özellikle son birkaç yılın favori bilezik modellerinin başında geliyor. Kullanımı oldukça rahat olan kelepçe bileziklerin, sıkarak bileğe göre ayarlanabilen modellerinin yanı sıra klipsli modelleri de bulunuyor. Birkaç yıl öncesine kadar daha çok gümüş tasarımlarda görmeye alışkın olduğumuz bu model, özellikle bu yıl altın tasarımlarda daha çok tercih ediliyor.

2020 yazının trend bilezik modelleri

Salaş görünümlü bilezikler
Bileklerde ses ve hareket sevenler bu sezon da unutulmamış. İnce zincirler veya birkaç bileziğin kombiniyle hazırlanan bilezikler, özellikle altın ve gümüşlerde öne çıkan tasarımlar arasında yer alıyor.

2020 yazının trend bilezik modelleri

Özel tasarım bilezikler
Mavi bolcuk, yonca, çapa, Fatima’nın eli ve harf gibi figürlerle hareketlendirilmiş sezonsuz bilezikler bu yıl da bileklerdeki yerlerini alıyor. Öte yandan daha marjinal tasarımları sevenler içinse çivi görünümlü bilezikler sezonun hit parçaları olarak öneriliyor.  

2020 yazının trend bilezik modelleri

Doğal taş ve deri kombinli bilezikler
Günün her saatinde anı yakalamayı sevenler için özel tasarlanan spor görünümlü deri bilezikler, spor ya da klasik kıyafetlerle uyum sağlamalarıyla dikkat çekiyor. Özellikle erkeklerin ilgisini çeken bu bilezikler, doğal taş ve boncuk tasarımlarıyla şıklığı bileklere taşıyor.  

2020 yazının trend bilezik modelleri

Bu bir ilandır.