Geri Dön
Sponsorlu

SOSYAL MEDYANIN KONUŞULAN OTELİ YACHT BOHEME HOTEL

Sosyal medya hesaplarını etkili kullanan Yacht Boheme Hotel, Instagram’daki 70 bin organik takipçisi aracılığıyla, işini aşkla yapanların heyecanını tüm dünyaya kanıtlıyor. Türkiye’nin bohem konseptte tasarlanan önemli oteli Yacht Boheme Hotel, misafirleri arasında yer alan Sezgin Yılmaz, Melodi Elbirler, Zeynep Özbayrak, Büşra Nur Dede ve Buse Plan gibi ünlü fenomenlerden de tam not alarak, sosyal medyada en çok konuşulan otel oldu.

SOSYAL MEDYANIN  KONUŞULAN OTELİ YACHT BOHEME HOTEL

Fethiye Ece Marina ile Fethiye Körfezi’nin eşsiz panoramik manzarasını sunan, Türkiye’nin bütünüyle bohem tarzında tasarlanmış i önemli otellerinden biri olan Yacht Boheme Hotel, sosyal medyada da en çok konuşulan oteller arasına girdi.

Sosyal medya hesaplarını etkili kullanan Yacht Boheme Hotel, Instagram’daki 70 bin organik takipçisi aracılığıyla, işini aşkla yapanların heyecanını tüm dünyaya kanıtladı.  Gerçek deneyimlerini paylaşan memnun müşterileri ile şöhreti yurtdışına taşınan Yacht Boheme Hotel, yeni ve iddialı olanın peşinden giden sosyal medya fenomenlerini de ağırladı.  

SOSYAL MEDYANIN  KONUŞULAN OTELİ YACHT BOHEME HOTEL

Tarzı ile tanınmış fenomenlerin radarına girdi

Bohem konsepti ile başlayan hikayesi ve her köşesine sinen doğal, huzurlu, rahat atmosferi ile Yacht Boheme Hotel, tanınmış yerli & yabancı Influencer’ların radarına girdi.

Fethiye/Muğla’nın yükselen yıldızlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen otelde, eşsiz bir konaklama deneyimi yaşayan Sezgin Yılmaz, Melodi Elbirler, Zeynep Özbayrak, Büşra Nur Dede ve Buse Plan gibi ünlü fenomenler, Yacht Boheme Hotel’e tam not verdi.

SOSYAL MEDYANIN  KONUŞULAN OTELİ YACHT BOHEME HOTEL

Misafirleri birinciliğini onayladı

Dünyanın en fazla kullanılan seyahat web sitesi Tripadvisor’da iki yıldır hızlı bir yükseliş sergileyen otelde konaklayan misafirler, verdikleri puanlarla Yacht Boheme Hotel’i kısa zamanda liderliğe taşıdı.

Tripadvisor 2019 ve 2020 sezonunda Yacht Boheme Hotel’i Fethiye’nin en iyi otelleri arasında 1. ve Muğla’nın en iyi otelleri arasında da 4. sırada gösterdi. Bilinirliğini, memnun müşterilerinin deneyimlerinden alan otel, yepyeni bir adres olmasına rağmen, her köşesine sinen pozitif atmosferi ile tatilde enerjisini yenilemek isteyenlerin karşı koyamayacağı bir davet sunuyor.

SOSYAL MEDYANIN  KONUŞULAN OTELİ YACHT BOHEME HOTEL

Bu bir ilandır.