Geri Dön
Sponsorlu

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni, 22 Temmuz Pazartesi akşamı Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de iş, sanat ve cemiyet dünyasından geniş bir katılımla gerçekleşti.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

Sunuculuğunu Öykü Serter ve Ufuk Özkan’ın gerçekleştirdiği törende konuklar, ünlü keman virtüözü Canan Anderson ve Hande Yener’in verdiği konserle keyifli saatler geçirdi.

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme vakfının bir kuruluşu olan İşbir Elektrik, Türkiye’nin ilk jeneratör ve alternatör fabrikası olarak yerli katkı payı en yüksek jeneratör üreticisi olarak sektördeki başarısını sürdürüyor.

Emekli Albay Burhan Özgür’ün genel müdür olmasıyla birlikte adeta altın çağını yaşamaya başlayan İşbir Elektrik, Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni’nde ‘’Yılın Jeneratör Markası’’ ödülünü aldı.

Şirketin ödülünü alan Genel Müdür Burhan Özgür;’’ Aziz Türk milletinin vakfı, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir şirketi olan İşbir adına bu ödülü almaktan son derece onur ve gurur duyuyorum. Şu anda ülkemizin içerisinde bulunduğu zor durumda kahramanca mücadele eden Türk askerinin jeneratör ihtiyaçlarını karşılamaktan da son derece mutluyuz. Tüm ekibime başarılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Her şey Türkiye için…’’ diyerek ödülünü aldı.

Adeta ünlü yağmurunun yaşandığı geceye katılımın çok yüksek olduğunu belirten Strong Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Çiçek ‘‘Kısa sürede organize ettiğimiz Türkiye Lider Marka Ödülleri töreni her yönüyle muhteşem oldu. Törene katılan misafirlerimizin gösterdiği ilgi ve beğeni, yorgunluğumuzu hafifletti. Gördüğümüz ilgi 2020 yılında gerçekleştirmeyi planladığımız törenimiz için güçlü bir motivasyon kaynağı olacak’’ dedi.

 Törende, Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki rolüyle ‘’Yılın En İyi Erkek Oyuncusu’’ ödülünü Murat Ünalmış, ‘‘Yılın En İyi Kadın Oyuncusu’’ ödülünü ise Hercai dizinde Reyhan karakterine hayat veren Ebru Şahin aldı.

Sinan Çalıkoğlu’nun ‘‘Yılın En İyi Komedi Oyuncusu’’ ödülünü kucakladığı törende, Furkan Palalı, ‘‘Yılın En İyi Romantik Komedi Oyuncusu’’, Burak Serdar Şanal ‘‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Dizi Oyuncusu’’, Vildan Atasever ‘‘Yılın Başarılı Kadın Oyuncusu’’, Murat Kekili ‘‘Türk Rock Müziğine Katkı Ödülü’’nü aldı.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

’’YILIN TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ MARKASI’’ ÖDÜLÜ TT TEKNOLOJİ’NİN

Yılda 2 milyondan fazla teknoloji ürününü tüketici ile buluşturan, Türkiye’nin en büyük perakende teknoloji mağazalarının stratejik ortağı TT Teknoloji, geliştirdiği ve üretimini gerçekleştirdiği bilgisayar, IT aksesuarlar, mobil aksesuarlar, drone ve giyilebilir teknoloji alanındaki ürünleriyle Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreninde ’’Yılın Teknoloji Ürünleri Markası’’ seçildi.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Cesur Coşkunoğlu ödülünü Sabah Gazetesi Ekonomi Köşe yazarı Dilek Güngör’den alırken;’’ 10 yıl önce çıktığımız bir serüvende şu anda bu ödülü almaktan son derece mutluyuz. Bu ödülü alırken öncelikle iş ortağım ve kardeşim Serhat Seyhan’a Ramazan Aybar’a ve Genel Müdür Yardımcımız Murat Kurtoğlu’na teşekkür ederim. Bu ödülü tek başına ben değil 80 kişilik bir büyük aile olarak tüm çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımız adına alıyorum’’ dedi.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

‘‘YILIN LİMAN İŞLETMECİLİĞİ MARKASI’’ ÖDÜLÜ TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KONTEYNER LİMANINA SAHİP M.I.P’NİN

2007 yılında PSA International ve Akfen Holding ortaklığıyla kurulan ve 2017 yılında IFM Investors’ın hissedarları arasına katılan Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği A.Ş, 112 hektarlık alanı, 21 adet rıhtımıyla Türkiye’nin en büyük konteyner limanı olma özelliğiyle Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni’nde ‘‘Yılın Liman İşletmeciliği Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

M.I.P adına ödülü alan Halkla İlişkiler Müdürü Sevda Onbaşlı;’’ Bu ödülü 2 bin M.I.P çalışanı adına alıyorum. Zor bir iş ama güzel bir iş yapıyoruz. Türkiye için çok güzel şeyler yapıyoruz. Türkiye’nin lider limanı olarak bugün başarımızı 17. kez taçlandırmış oluyoruz ve bunun gururunu yaşıyoruz hep birlikte. Katkısı olan destek veren herkese, tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

 ‘‘OPTİK SEKTÖRÜ LİDER İŞ ADAMI’’ ÖDÜLÜ OPTİK SEKTÖRÜNE SUNDUĞU KATKILARLA EROL HARBİ’NİN OLDU

Yüzde yüz yerli sermaye ile kurduğu Opak Lens’i Türkiye'nin en büyük lens ve cam deposu haline getiren Erol Harbi, sektörün gelişimi ve insanların göz sağlığı konusunda bilinçlenmesi için yaptığı demokratik eylemlerle Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde ‘‘Optik Sektörü Lider İş Adamı’’ ödülüne layık görüldü.

Gecede ödülünü alan Erol Harbi;’’ Öncelikle bu güzel ödülü bana layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim. Sevgili ortağım dostum Turgay Çoşkun’a da her zaman bana destek verdiği ve yanımda olduğu için teşekkür ediyorum. Ülkeler 2 şekilde işgal edilir birisi topla tüfekle ikincisi de maalesef ekonomik olarak… Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çok güzel bir lafı vardır, "Hattı Müdafaa Yoktur, Sathı Müdafaa Vardır" o satıh tüm vatan toprağıdır. İşte biz iş adamlarının yapması gerekende ekonomik olarak ülkemize kurulan tehlikelerle mücadele etmektir. Ben hep gençlere örnek olmaya çalıştım, inşallah örnek olabilmişimdir. Ne mutlu Türküm diyene’’ dedi.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

‘‘YILIN YAT MARKASI’’ YAKALADIĞI İHRACAT BAŞARISIYLA BEGÜM YATÇILIK’IN OLDU

Uluslararası otoriteler tarafından dünyanın en iyi 10 yat acentesi arasında gösterilen Begüm Yatçılık, Türkiye’nin en fazla ihracat yapan şirketleri arasında yer alarak Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreninde ‘‘Yılın Yat Markası’’ ödülünü kazandı.

Begüm Yat’ı kurup dünyanın en iyi 10 yat acentesi arasına çıkarmayı başaran Yönetim Kurulu Başkanı Begüm Doğulu törende ödülünü alırken;’’ Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu değerli ödülü tüm mesai arkadaşlarım ve şirketim adına almaktan gurur duyuyorum’’ dedi.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

 ‘‘YILIN BİLİŞİM SEKTÖRÜ KADIN GİRİŞİMCİSİ’’ ÖDÜLÜ MİNE TAŞKAYA’NIN

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni’nde ‘‘Yılın Bilişim Sektörü Kadın Girişimcisi’’ ödülünün sahibi olan GTech Kurucusu ve Genel Müdürü Mine Taşkaya ödülünü ünlü oyuncu Vildan Atasever’den aldı.

Taşkaya ödülünü alırken;’’ Böylesine anlamlı bir ödülü aldığım için bu gece çok büyük bir onur ve gurur duyuyorum. 18 yıl önce benim hayallerimle başlamış olan Gtech’in hikayesi aslında benim hayallerime ortak olan, benimle omuz omuza bu günlere kadar gelen sevgili ortaklarıma, iş arkadaşlarıma ve de Gtech ailesine teşekkürü bir borç bilirim. Onlar sayesinde buradayım. Tabi ki sevgili ailemde destekleriyle unutulmaz. Ben bu ödülünün, hayallerinin peşinden koşmak için cesarete ve desteğe ihtiyacı olan kız çocuklarına ve kadınlarımıza ilham vermesini diliyorum’’ dedi.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

‘‘YILIN EN İYİ DOĞA TURİZMİ TESİSİ’’ DERGİZ TATİL KÖYÜ

 ‘Göğe Komşu Topraklardaki Eviniz’ sloganıyla Derla Grup’un Artvin’de hayata geçirdiği Dergiz Tatil Köyü, Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde ‘‘Yılın En İyi Doğa Turizmi Tesisi’’ seçildi. Ödül, Derla Grup adına yatırım ve yönetim danışmanı Gökhan Gündüz’e verildi.

Gündüz ödülü  alırken’’ Bu gecede lider markaların arasında olmak gerçekten büyük bir mutluluk. Derla Grup Yönetim Kurulu Başkanı Levent Dervişoğlu ve Genel Müdürümüz Gizem Dervişoğlu tarafından Artvin’e kazandırılan Dergiz Tatil Köyümüz ilk yılında bu ödüle layık görüldü, bizi bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Göğe Komşu Topraklardaki Eviniz Dergiz Tatil Köyüne herkesi bekliyoruz’’ dedi.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

 ‘‘YILIN BARİYER VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ MARKASI’’ ARMA KONTROL

Ulusal ve uluslararası standartlarda ürettiği Road Blocker ve Mantar Bariyer ürünleri, kamu kurumlarından tarihi mekânlara, havalimanlarından tünellere, bankalardan AVM’lere birçok alanda tercih edilen ve dünyanın birçok ülkesine ihracat gerçekleştiren Arma Kontrol Sistemleri, Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde ‘‘Yılın Bariyer ve Güvenlik Sistemleri Markası’’ ödülünü aldı.

Şirketin Kurucusu ve CEO’su Koray Kartal ödülünü alırken;’’ Bu gece bizim için çok anlamlı ve keyifli bir gece. Emeklerimizin karşılığını böyle değerli bir ödülle almak bizi çok mutlu etti. Bu ödülü Arma Kontrol ailesinin tüm çalışanları adına alıyorum. Arma Kontrol Sistemleri yaşam alanlarını daha güvenli bir hala getirebilmek için bariyer sistemleri üretmekte, hatta bu akşam araçlarınızla gelirken sizi karşılayanlardan biri de bizim üretmiş olduğumuz bariyer sistemleriydi. Gecenin sonunda da sizi bariyer sistemlerimiz uğurlayacak. 13 yılda yaklaşık 4 bini aşkın müşteri portföyümüzle 52 ülkeye ihracat yapıyoruz. Ve bu daha başlangıç diyoruz’’ dedi.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

 ‘‘YILIN KIRTASİYE OKUL VE BÜRO MALZEMELERİ MARKASI’’ ÖDÜLÜ PANDA PANO’NUN

Akıllı tahtalardan, yazı tahtalarına, mantar panolardan emaye ve mıknatıslı tahtalara kadar eğitim ve iş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik ürünleriyle 30’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Panda Pano, Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde ‘‘Yılın Kırtasiye Okul ve Büro Malzemeleri Markası’’ ödülün sahibi oldu.

Şirketin ödülünü Yönetim Kurulu Başkan Sezai Pulat alırken;’’ Bizim için önem arz eden bu ödülü almanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. 15 yıla yakın süredir hizmet ettiğimiz sektörümüzden aldığımız güç ve motivasyon ile 30’dan fazla ülkeye yapmış olduğumuz ihracatımız ile emeğin, inanmanın, çalışmanın kalitenin ve hizmetin sonucunda başarıya ulaşıp bu ödülü bize layık gördükleri için herkese çok teşekkür ediyorum. Çalışanlarımızla ben değil biz olmanın ödülünü yönetim kurulum ve tüm çalışan arkadaşlarımız adına alıyorum’’ dedi.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni Muhteşem Bir Geceyle Sahiplerini Buldu

‘‘YILIN EN İYİ EĞİTİM VEREN KURUMU’’ ÖZEL ÇERKEZKÖY GÜLERÇİN EĞİTİM KURUMLARI

Kimya Sektöründe yatırımları olan eğitim gönüllüsü, işadamı Sait Bülent GÜLERÇİN tarafından 2009 yılında sektöre kazandırılan Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları, kurulalı henüz kısa bir süre olmasına rağmen adını Türkiye’nin En İyi Eğitim Veren Kurumları arasına yazdırmayı başararak Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreninde ‘‘Yılın En İyi Eğitim Veren Kurumu’’ ödülü almaya hak kazandı.

Gecede ödülü alan okulun Kurucusu İşadamı Sait Bülent GÜLERÇİN;’’ Bu organizasyonu düzenleyen ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca bu ödülü almamda emeği geçen okulumuzdaki öğretmenlerime ve Yöneticimiz Ömer beye, diğer şirketimdeki çalışanlarım ile büyük destekçim olan aileme çok teşekkür ediyorum’’ dedi.