SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Son dakika... Corona virüse yakalanan rektör anlattı! 'Gece 03.30'da Haseki'ye kaldırıldım'

Gelen son dakika haberine göre, corona virüsü yenen Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sondan Durukanoğlu Feyiz, hastalık sürecinde yaşadıklarını anlattı. İyileştikten sonra video çekerek öğrencilerine ve gençlere seslenen Feyiz, evde kalın çağrısında bulundu.

ABONE OL
DHA

Son dakika haberine göre, kendisine, eşine ve 22 yaşındaki oğluna corona virüs teşhisi konulan ve hastalığı yenen Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sondan Durukanoğlu Feyiz, yaşadıklarını çektiği video ile anlattı. 13 Martta yüksek ateş şikayetiyle hastaneye başvurduğunu belirten Feyiz, 18 Martta testinin pozitif çıktığını ve Haseki'de tedavi altına alındığını anlattı. Dün, taburcu olduğunu aktaran Feyiz öğrencilerine ve vatandaşlara hitap ettiği videosunda evde kalın çağrısı yaptı.

Feyiz'in paylaştığı videoda, "Sevgili öğrenciler, sevgili çalışma arkadaşlarım; şu görüntülü mesajı hazırlayabilmemin benim için nasıl bir mutluluk kaynağı olduğunu tahmin bile edemezsiniz. 13 Mart'ta yüksek ateş ve aşırı titremeyle hastaneye başvurdum. O gün test yaptırdım ve evde karantina altına aldım kendime. Test sonucu 18 Mart gece 02.30'da bana pozitif olarak bildirildi. 03.30'da Haseki'ye kaldırıldım hemen tedaviye başlanıldı ve bu hastalığı yenerek dün taburcu edildim. Eşim pozitif çıktı, hastalıkla mücadelesine devam ediyor. 22 yaşında bir oğlum var o da pozitif. Bir başka evde o da karantina altında. Sevgili gençler, sevgili öğrencilerim insanlık çok büyük bir trajedi içinde. Sizler bu hastalığı anlamadan geçiriyorsunuz. Oğlumda hastalığın emaresi bile yok. Bu sizi çok büyük bir hastalığı yayma potansiyeline dönüştürüyor. Sizlerden ricam lütfen, lütfen yuvanızda kalın." ifadeleri yer aldı.

Diğer Haberler

  1. BİM aktüel ürünler kataloğu yayımlandı! BİM'de bu hafta hangi indirimli ürünler yer alıyor?
  2. Son dakika... Sağlık Bakanlığı'ndan idari izin düzenlemesi! 81 il valiliğine gönderildi
  3. Son dakika! Haliç Köprüsü'nde trafiği kilitleyen yangın...
  4. Son dakika I Türk-Rus 14. ortak devriyesi gerçekleşti
  5. 0-18 yaş sokağa çıkma izni bugün mü, hangi gün? Çocuklar ne zaman sokağa çıkabilecek?
  6. Son dakika... Arnavutköy'de restoranda pompalı dehşeti!
  7. Şehirler arası seyahat için HES kodu nereden ve nasıl alınır? SMS ile HES kodu nasıl alınır?
  8. 1 Haziran'da kalkan yasaklar nelerdir? İşte 1 Haziran'da açılan yerler...
  9. Son dakika..Mehmet Ali'yi döverek öldüren baba ve oğulları: Başını çiçekliğin kenarına çarptı
  10. Öykü Arin'den haber var! Tam 1 yıl oldu...

© Copyright 2020

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.