SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Doğan’ın ‘Merak’ serisi satıldı

Sanatçı Melis Doğan’ın “Merak” isimli üç seriden oluşan yağlı boya tabloları, geçen hafta Kaş Sanat’ın “4. Online Karma Eserler Müzayedesi” başlığı altında satıldı.

|

Doğan’ın tablolarının ne kadara satıldığı ve kim tarafından alındığı ise henüz açıklanmadı. 27 yaşındaki Doğan, Sanatokur adlı internet sitesine sanatını “Eserlerim de illüstrasyon hiperrealistik ve ekspresyonizm kavramlarını harmanlayıp içsel duygu çıkışlarını konu alıyorum. Bunun en büyük sebebi çevremde tanıklık ettiğim anlar ve kendi hayat hikayelerimin büyük rol oynamasıdır. Böylece bu kanaldan beslenerek eserlerimi değerli sanat severlerin görüşüne sunduğumda benimle empati yapıp kendilerinden kesit bulabiliyorlar” sözleriyle anlattı.

Diğer Haberler

  1. Frida bugün yaşasaydı...
  2. Adana’nın jürisi belli oldu
  3. Gişede rekabet son sürat
  4. Oktay Akbal ödülü Zeynep Göğüş’ün
  5. Ünlü galerinin iklim krizi önlemi
  6. Açılış filmi Cannes’dan
  7. ‘Kar ve Ayı’ Toronto’da
  8. Şahmaran ile Medusa’nın dansı
  9. DOTormanda macerası sona erdi
  10. Dünyanın en zor sorusu: Pitt mi, Cruise mu?

© Copyright 2022

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.