Geri Dön

Ailesiyle kartopu savaşı yapan Esra Erol'a eşi Ali Özbir'den yorum gecikmedi!

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan Esra Erol, zaman zaman paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Son olarak eşi Ali Özbir ve oğullarıyla kartopu savaşı yapan ünlü isim, bu anları takipçileriyle de paylaştı. Erol'un paylaşımına düştüğü nota, eşi kayıtsız kalamadı.

ATV ekranlarında 'Esra Erol'da adlı programıyla izleyici karşısına çıkan Esra Erol, 2010 yılında Ali Özbir ile nikah masasına oturmuştu. Mutlu evlilikleri devam eden ünlü çiftten Erol, son paylaşımıyla adından söz ettirdi.

İstanbul'a günlerdir yağan karın tadını eşi Ali Özbir ve oğullarıyla çıkaran Esra Erol, ailece kartopu savaşı yaptıkları anları takipçilerinin beğenisine sundu.

EŞİNİN YORUMU DİKKAT ÇEKTİ
İdris Ali ve Ömer adında iki oğlu olan Erol, paylaşımına; "Kar savaşında gereksiz bir hırs" notunu düştü. Eşinin bu sözlerine kayıtsız kalamayan Ali Özbir ise Erol'a; "Sen atarken iyi ben atarken hırs. Hadi ya arkadan saldırdın" yanıtını verdi.

Ailesiyle kartopu savaşı yapan Esra Erola eşi Ali Özbirden yorum gecikmedi

BEBEK CEVABI KAFA KARIŞTIRMIŞTI
Öte yandan geçtiğimiz yıllarda Ali Özbir, bir takipçisinin 'Sanırım bir hamilelik var' yorumuna, 'Evet bir tane kız inşallah' yanıtını vermiş ve bu cevap Esra Erol'un hayranlarını heyecanlandırmıştı.

Çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Erol, hamile olmadığını belirterek 'Sanırım bir yanlış anlaşılma var. Bebek de yok, müjde de' demişti.

Ailesiyle kartopu savaşı yapan Esra Erola eşi Ali Özbirden yorum gecikmedi

"GENÇLER EVLİLİKTEN UZAK DURSUN"
Daha önce Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Az Önce Konuştum' programına konuk olan Esra Erol,  dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu.

Erol, sosyal medyanın çok sayıda yuvanın yıkılmasına neden olduğunu söyledi. Ünlü sunucu sözlerine; "Sosyal medya birçok ailenin yıkılmasına neden oldu. Filtrelerle insanlar kendilerini orada yansıtmıyor. Bu nedenlerle sosyal medyada ihanet olayları arttı" diye devam etmişti.

Evlilik konusunda uyarı yapan Esra Erol, "Gençler evliliğe uzak dursun. Tabii ki bu işin yaşı yok ama kendinizi tanıdığınız, bildiğiniz, ne istediğinizin farkında olduğunuz dönemde aile kurumuna adım atıyor olmanız, sizin evlilik hayatınızı da şekillendirecek. Kendinizi tanıyın, ne hissediyorsunuz bilin. Bu çok büyük bir sorumluluk" ifadelerini kullanmıştı.

Ailesiyle kartopu savaşı yapan Esra Erola eşi Ali Özbirden yorum gecikmedi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber