Cadde Apar topar evlenmişti! 'Ebru Gündeş hamile' iddiası

Apar topar evlenmişti! 'Ebru Gündeş hamile' iddiası

19.03.2024 - 09:32 | Son Güncellenme:

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Dubai'de iş insanı Murat Osman Özdemir ile geçtiğimiz haftalarda evlenmişti. Ünlü şarkıcının son olarak 4,5 aylık hamile olduğunu iddia edildi.

Apar topar evlenmişti Ebru Gündeş hamile iddiası

İlk evliliğini 1990 yılında Hamdi Vardar ile yapan Ebru Gündeş'in bu evliliği çok kısa sürmüş, ikili üç yıl sonra boşanmıştı. 49 yaşındaki sanatçı ikinci evliliğini 2002 yılında Ömer Durak ile yapmış ancak çift bir yıl sonra ayrılık kararı almıştı.

Haberin Devamı

Ebru Gündeş üçüncü evliliğini ise 2010 yılında Reza Zarrab ile yapmış, ikilinin 15 Ekim 2011'de Alara adında bir kız çocukları dünyaya gelmişti. Ebru Gündeş ile Reza Zarrab 2021 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı.

YAŞ FARKI GÜNDEM OLDU

Başından üç evlilik geçen Ebru Gündeş aradığı aşkı 2023'ün Aralık ayında 37 yaşındaki Murat Özdemir'de bulmuştu. Çiftin arasındaki 12 yaş fark ise gündem olmuştu.

Apar topar evlenmişti Ebru Gündeş hamile iddiası

'EŞİNDEN BOŞANDIKTAN SONRA SEVGİLİ OLDULAR' İDDİASI

İş insanı Murat Özdemir'in, evliliği devam ederken Ebru Gündeş'le aşk yaşamaya başladığı iddia edilmişti. Selin Kabaklı, "Eşiniz sizi Ebru Gündeş'le aldattı mı?" sorusuna, "Ebru Abla umarım bana yaşattıklarını yaşamasın. Herkesin yolu açık olsun" yanıtını vermişti.

Apar topar evlenmişti Ebru Gündeş hamile iddiası

Haberin Devamı

DUBAİ'DE EVLENDİLER

Ebru Gündeş ile yazılım şirketi sahibi Murat Osman Özdemir, 2023'ün son günlerinde başlayan ilişkilerini geçtiğimiz haftalarda Dubai'de resmileştirmişti.

Apar topar evlenmişti Ebru Gündeş hamile iddiası

“KESİN OLARAK DOĞRULATTIM"

Onur Akay, apar topar evlenen şarkıcının 4,5 aylık hamile olduğunu iddia etti. Akay, sitesinde yayınladığı yazıda “Kesin olarak doğrulattım, kesin olarak söylüyorum” diyerek duyurdu.

Apar topar evlenmişti Ebru Gündeş hamile iddiası

İMAM NİKÂHI DA VAR

Ebru Gündeş’in hamile olduğu öğrenilince, çiftin önce imam nikâhı yaptığını dile getiren Onur Akay, şu ifadeleri kullandı:

Ebru Gündeş’le de görüştüğünü bildiğim ünlü bir isimden, Ebru’nun hamile olduğu yönündeki bu iddiayı kesin olarak doğrulattım. Ebru Gündeş’in hamile olduğu öğrenilince, çift hemen nikâh tarihini öne almış. Benim duyurduğum tarihte ise hemen imam nikâhı yapmışlar ve sonra da bildiğiniz gibi resmi olarak evlenmişler. Haftanın bu ilk gününe müjdeli bir haberle başlayalım. Sizlere, Ebru Gündeş’in 4,5 aylık hamile olduğunu kesin olarak söylüyorum.

Apar topar evlenmişti Ebru Gündeş hamile iddiası