Geri Dön

Ayla Çelik: Kimseye şarkı vermesem de olur

Söz yazarı ve şarkıcı Ayla Çelik, meslektaşı İpek Açar'ın sunduğu, TRT Müzik ekranlarında yayınlanan 'İpek Yolu' programına konuk oldu.

Ayla Çelik: Kimseye şarkı vermesem de olur

İpek Açar'ın "Formunu neye borçlusun" sorusuna Ayla Çelik, "Sadece yürüyorum. İnceliğim genetik, annemden ama pilates yapmak istiyorum" yanıtını verdi.

"BAĞDAT BENDEN DAHA ÇOK TANINDI"
Ünlü müzisyen, "Sabahları çok enerjik oluyorum. Hatta 'Bağdat' şarkısını bir sabah yazdım. Benden daha çok tanındı" dedi.

Çelik, "Kimseye şarkı vermesem de olur. Hepsini kendime saklayabilirim, ama paylaşıyorum. Bazı şarkıların hakkını başkaları daha güzel verebiliyor. Hayat paylaştıkça güzel" ifadelerini kullandı.

"SENEYE BEKLERİM"
Artvin'den köy evi aldığını belirten şarkıcı, "Artvin'den köy evi aldım, evi yaptıracağım, çok tadilata ihtiyacı var. Seneye beklerim" diyerek, İpek Açar'ı Artvin'e davet etti.

Fenomen Mia'yı Seda Sayan'ın ikizi sandılar! 'Kardeşlerimi bulun bana'Gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, bu kez yaptırdığı estetiklerle adından söz ettirdi. Sosyal medyada, fenomen olan Mia isimli genç kadının Seda Sayan'a benzerliği dikkat çekti. Konuyla ilgili Sayan'dan açıklama geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber