Cadde Azra Akın'dan Miss Turkey cevabı: Torpil olduğunu düşünmüyorum!

Azra Akın'dan Miss Turkey cevabı: Torpil olduğunu düşünmüyorum!

15.10.2022 - 14:54 | Son Güncellenme:

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen Miss Turkey yarışmasının ardından 1984 yılında Türkiye güzeli seçilen Neşe Erberk'in kızı Selin Erberk Gurdikyan'ın üçüncü olması ile Demet Akalın'ın torpil iması gündem olmuştu. 2002'de Türkiye ve dünya güzeli seçilen Azra Akın, ünlü şarkıcının "Hira'yı ayıp olmasın diye Türkiye güzeli yapmayın" mesajını değerlendirdi.

Azra Akından Miss Turkey cevabı: Torpil olduğunu düşünmüyorum

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Demet Akalın, Nursena Say'ın birinci seçildiği Miss Turkey 2022 yarışmasından sonra yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmişti. Favori adayının derece alamamasına üzülen şarkıcı, birinci seçilen Say'ı beğenmemiş, üçüncü Selin Erberk Gurdikyan'e da eski Türkiye güzeli annesi Neşe Erbek'e ayıp olmasın diye taç verildiği yorumunu yapmıştı. Ünlü isim, "Hira'yı sakın ayıp olmasın diye Türkiye güzeli yapmayın" ifadelerini kullanmıştı.

Azra Akından Miss Turkey cevabı: Torpil olduğunu düşünmüyorum

Haberin Devamı

NEŞE ERBERK'TEN AÇIKLAMA

Katıldığı canlı yayında Akalın'a yanıt veren eski Türkiye ve 1984 Avrupa güzeli Neşe Erberk, ünlü popçuya; "Demet Akalın'ınki talihsiz bir açıklama diyorum. Demet'i öpüyorum" demişti. Akalın'ın paylaşımını destekleyenler kadar eleştirenler de olmuştu. Bu isimlerden biri olan Tuğba Ekinci, popçunun 1990 yılında çekilen mayolu pozunu, kendi sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

"ŞİMDİLER Mİ SANA ÇİRKİN GELDİ?"

Sivri dilli açıklamalarıyla dikkat çeken Ekinci, "Haha o seneler sen bu göğüslerinle, koca kafanla mayo güzeli oldun da şimdikiler mi sana çirkin geldi?" yorumunda bulunmuştu.

Azra Akından Miss Turkey cevabı: Torpil olduğunu düşünmüyorum

"ORTAK KARAR ALINIP, OYLANIYOR"

Azra Akın, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. 40 yaşındaki tescilli güzel, Demet Akalın'gündem olan sözlerini değerlendirirken, "Ben torpil olduğunu düşünmüyorum. Birçok jüri ile ortak karar alınıp, oylanıyor" dedi.

Azra Akından Miss Turkey cevabı: Torpil olduğunu düşünmüyorum

Haberin Devamı

"BENİM İÇİN GURUR"

Yarışma esnasında finale kalan güzellerin "Favorimiz Azra Akın" cümlelerine ise "Çok mutlu oldum. Hepsi iyi ki varlar. Bu benim için gurur ve mutluluk" şeklinde konuştu.

Azra Akından Miss Turkey cevabı: Torpil olduğunu düşünmüyorum

"SEÇERKEN ÇOK ZORLANIYORUM"

Kış sezonu için alışverişe geldiğini söyleyen Azra Akın, "Malumunuz yaz bitti. Artık kış sezonuna geçiş yapıyoruz. İhtiyaçlarımız için alışverişe geldim. Seçerken çok zorlanıyorum, hepsini beğeniyorum" açıklamasını yaptı.