Cadde Britney Spears'ın kitabından kazanacağı para ortaya çıktı!

Britney Spears'ın kitabından kazanacağı para ortaya çıktı!

26.10.2023 - 16:31 | Son Güncellenme:

ABD'li yıldız Britney Spears, 'anı kitabı en çok satan ünlü' olarak şimdiden tarihe geçti. Peki 41 yaşındaki şarkıcı, çalkantılı hayatını anlattığı 'The Woman in Me'den (İçimdeki Kadın) ne kadar para kazanacak? İşte cevabı...

Britney Spearsın kitabından kazanacağı para ortaya çıktı

Özel hayatıyla sık sık adından söz ettiren Britney Spears'ın anılarını topladığı The Woman in Me adlı kitabı 24 Ekim'de piyasaya çıktı. Kitap, satışa çıkmasından saatler sonra tarihin en çok satan ünlü anı kitabı oldu.

Haberin Devamı

ÖN SİPARİŞTE DOKUZ MİLYON SATTI!

Hem basılı hem de sesli versiyonu bulunan kitap, piyasaya çıkmadan önce ön siparişte de rekor kırmış, dokuz milyon kopyanın satılması ile 'en çok ön sipariş verilen kitap' olmuştu.

Britney Spearsın kitabından kazanacağı para ortaya çıktı

İçimdeki Kadın, kurgu olmayan kitaplar arasında 'tüm zamanların en çok ön sipariş verilen kitabı' rekorunu da kırmıştı. Daha önceki rekor Prens Harry'nin ön siparişte üç milyon satan 'Spare' (Yedek) kitabındaydı.

12.5 MİLYON DOLAR ve YÜZDE 25 PAY!

'Popun Prensesi' Spears'ın, yayınevi ile 12.5 milyon dolarlık ön ödeme anlaşmasına imza attığı iddia edildi. Dünyaca ülü şarkıcının, satış gelirinden de yüzde 25 pay alacağı öğrenildi. Yayınevinin, satış karından henüz Spears'a ödeme yapmadığı belirtildi.

Britney Spearsın kitabından kazanacağı para ortaya çıktı

Haberin Devamı

HAYRANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Britney Spears, önceki gün sosyal medya hesabından kitap satışındaki rekor haberini, "Kitabım tarihin en çok satan ünlü anı kitabı oluyor ve sadece bir günde. Destek veren tüm hayranlarıma teşekkür ederim. Hepinizi seviyorum" sözleriyle paylaştı.

Britney Spearsın kitabından kazanacağı para ortaya çıktı

Yazarlar