Geri Dön

Burcu Esmersoy: Bu yaz sonu evleniyorum!

Burcu Esmersoy’un enerji dolu yaz stilini yansıttığı marka koleksiyonun önceki gün Bebeköy'de lansmanı gerçekleşti. Esmersoy'a "Çok aşığım, her an evlenebilirim” şeklindeki açıklamaları hatırlatılınca röportajın sonunda bombayı patlattı.

Burcu Esmersoy: Bu yaz sonu evleniyorum!

Uzun süredir ekranlarda yer almayan Burcu Esmersoy, 2018 yılında evlendiği Berk Suyabatmaz ile 2019 yılında boşanma kararı almıştı. Bir süredir kendisinden 15 yaş küçük yazılımcı Nazım Akmandil ile aşk yaşayan ünlü isim, geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle görüntülenmişti.

45 yaşındaki ünlü sunucu, "Burcu Hanım yeni ilişkiniz hayırlı olsun, ne zaman başladı?" sorusuna karşılık "Artık 'Hayırlı olsun' deyin, ilişkimiz uzun zamandır var" karşılığını vermişti.

Ardından bir açılışta yeni ilişkisi hakkında konuşan Esmersoy, "Kaçacağımız, sakladığımız hiçbir şey yok. Gördüğünüz gibi her şey. Anı yaşıyoruz şu an. Çocukcağızın yanında soru soruyorsunuz çekiniyorum tabii ama şimdi rahatlıkla cevap verebilirim" ifadelerini kullanmıştı.

Burcu Esmersoy: Bu yaz sonu evleniyorum

EVLİLİK İTİRAFI ŞAŞIRTTI!

Geçtiğimiz haftalarda da konuk olduğu YouTube programında Mehmet Demirkol'un "Evlenmeyi düşünüyor musun?" sorusuna karşılık "Çok aşığım, evlenirim" yanıtını vermişti. Burcu Esmersoy'u bu açık sözlü yanıtına karşılık Mehmet Demirkol'un "Bundan sonra soru mu sorulur?" yanıtını vermesi stüdyoyu kahkahaya boğmuştu.

“Gözlerine ve gülüşüne aşık oldum” dediği sevgilisinden bir çocuğu olmasını çok istediği iddia edilen Esmersoy, Ramazan Bayramı'nı fırsat bilip tatile çıktığı Nazım Akmandil ile havalimanı dönüşü objektiflere yansıdı.

KEYİFSİZ BURCU

Dalaman'ın soğuk olduğunu ve bu nedenle evi özleyip geri döndüklerini söyleyen ünlü sunucunun makyajsız ve keyifsiz hali gözlerden kaçmadı. Esmersoy, geçen yıl Akdeniz bölgesinde başlayıp söndürülmesi günler süren orman yangını felaketinden nasibini alan Marmaris'le ilgili olarak "O bölgede son durum nasıl?" sorusuna ise bozulup, yanıtsız bıraktı.

Burcu Esmersoy: Bu yaz sonu evleniyorum

BAVULDAKİ FOTOĞRAF DİKKAT ÇEKTİ

Nazım Akmandil'in taşımasına yardımcı olduğu bavullardan birinin üzerinde ise Esmersoy'un fotoğrafının olması gözlerden kaçmadı. Ünlü sunucunun, geçen günlerde valizini kaybetmemek için üzerine kendi fotoğrafını koyan şarkıcı İrem Derici'nin taktiğini uyguladığı görüldü.

Burcu Esmersoy: Bu yaz sonu evleniyorum

"SON BİR HAFTA BENİM İÇİN GEÇMEDİ"

Burcu Esmersoy’un enerji dolu yaz stilini yansıttığı özel bir markanın kolksiyonu önceki gün Bebeköy'de gerçekleşen lansman ile tanıtıldı. Burcu Esmersoy heyecanından bahsedip, “Bir senedir bu koleksiyon için çalışıyoruz. Zaman su gibi aktı ama son bir hafta benim için geçmedi” dedi.

Çok emek verdik diyen Esmersoy, "Tüm aşamalarda ekip arkadaşlarımla hep beraber çalıştık. Renkleri, desenleri, çizimlerine hep beraber kadar verip güzel bir koleksiyon hazırladık” şeklinde konuştu. Triko ve ipli bikiniler favorim diyen Esmersoy, “siyah renk tercihim” şeklinde konuştu.

Burcu Esmersoy: Bu yaz sonu evleniyorum

"NAZIM ÇOK BEĞENDİ"

Sevgilisi Nazım Akmandil ile çıktığı bayram tatili sorulup, sevgiliniz tasarımlarınızı gördü mü? sorusuna, "Ben tatilde beğeniye sundum onları siz hiç merak etmeyin. Çok beğendi. Numuneler ilk geldiği zaman kendisi gördü ilk” diye cevapladı.

"O BAVUL BENİMDİ"

Tatil dönüşü sevgilisiyle havalimanında görüntülenen Esmersoy’un bavulunun üzerinde bulunan resmiyle alaka konuşan Esmersoy, "Evet, o benim bavulum. Birisi bana sürpriz olsun diye koymuş, bavul öyle gelince ben de bozmak istemedim. Belki böyle güzel bir dilekle koyuldu falan diye düşündüm. Bavul bölümünde çalışan birisi koydu herhalde. Nazım’ın bavulu değildi,  benim bavulumdu” dedi.

Burcu Esmersoy: Bu yaz sonu evleniyorum

BOMBAYI PATLATTI!

Esmersoy’a, "Çok aşığım, her an evlenebilirim” şeklindeki açıklamaları hatırlatılınca, "Çok utandım biliyor musunuz? Siz soruyorsunuz cevap vermiyorum, orada çok hazırlıksız yakalandım. Çok mahcup oldum kendim de izlerken” dedi. Muhabirlerin bize özel bir haber borçlusunuz sözlerine Burcu Esmersoy, "Ne diyeyim, hadi söyliyeyim bu yaz sonu evleniyorum” şeklinde konuştu. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber