Cadde Çağlar Ökten'den Seda Sayan'a: İyi ki almışım seni!

Çağlar Ökten'den Seda Sayan'a: İyi ki almışım seni!

27.01.2024 - 13:12 | Son Güncellenme:

Şarkıcı Çağlar Ökten, Bahçeşehir'de bir mekanın açılış gecesinde konser verdi. Seda Sayan, Nisan 2022'de nikâh masasına oturduğu kendisinden 25 yaş küçük eşini en önden dinledi. Sahnede birlikte pasta kesen ikiliden Çağlar Ökten'in sözleri dikkat çekti.

Çağlar Öktenden Seda Sayana: İyi ki almışım seni

Sahne öncesinde basın mensuplarının soruları yanıtlayan Çağlar Ökten, "Sahne kıyafetlerimi Seda ayarlıyor. İş birliği içerisinde güzel işlere imza atıyoruz. 'Ööyle yapacağım' diye anlatıyor ama ben görmüyorum, en son bana getiriliyor. Bütün kostümlere o karar veriyor" dedi.

Haberin Devamı

"HER ÇİFT GİBİ BİZ DE TARTIŞIYORUZ"

"Seda Sayan evde nasıl birisi?" sorusuna Ökten, "Seda kameraların önüne geçtiğinde başka bir insan haline dönüşmez. Bu samimiyet karşı tarafa geçiyor ve insanlar onun samimiyetini alıyorlar. Bizde de her çift gibi tartışmalar yaşanıyor ama sukunetle ve konuşarak çözüyoruz her şeyimi. Çok büyük sorunlar da yaşamıyoruz" yanıtını verdi.

Çağlar Öktenden Seda Sayana: İyi ki almışım seni

"SEDA İLE ÇOK GÜZEL BİR HAYAT KURDUK"

Açıklama yaptıktan sonra müzikseverlerin karşısına çıkan Çağlar Ökten'in yeni parçası 'Muhbir' için sahneye pasta geldi. Eşi Seda Sayan'la birlikte pastayı kesen Ökten, "Seda ile kendimize çok güzel bir hayat kurduk. İyi ki almışım seni" sözleriyle romantizm rüzgarları estirdi.

Çağlar Öktenden Seda Sayana: İyi ki almışım seni

'DİLBER' ŞARKISINI SÖYLEDİ

Haberin Devamı

Seda Sayan, eşinin söylediği şarkılarla gece boyunca eğlendi. Çağlar Ökten, ilk bölümüyle reytingin zirvesinde yer alan Kanal D'nin yeni dizisi 'İnci Taneleri' ile gündem olan 'Dilber Evin Barkın Yok mu?' şarkısını seslendirdi.

Çağlar Öktenden Seda Sayana: İyi ki almışım seni