Bahçeşehir

Bahçeşehir

Son dakika bahçeşehir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bahçeşehir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bahçeşehir haber sayfamızda...

Bahçeşehir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.059 bahcesehir haberi bulunmuştur.
Son dakika haberi... Kandil'de büyük panik! Talimat geldi: Susun
Son dakika haberi... Kandil'de büyük panik! Talimat geldi: SusunNokta operasyonlarla sözde üst düzey isimlerin etkisiz hale getirilmesiyle terör örgütünde panik başladı. Kandil, yerlerinin tespit edilmemesi için teröristlere "susun" talimatı verdi.
24.06.2021 Gündem
Bakan Karaismailoğlu, Kanal İstanbul temel atma alanında incelemelerde bulundu
Bakan Karaismailoğlu, Kanal İstanbul temel atma alanında incelemelerde bulunduUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul'un Türkiye'nin dünya ticaretinde etkinliğini artıracağını ve dünya ekonomik koridorlarında lider pozisyona getireceğini belirterek, "Projemiz, gelişen dünyanın en önemli ticari koridorları üzerinde yer alan Türkiye'ye tarihi damgasını vuracaktır." dedi.
24.06.2021Ekonomi
Şef Akademi sunucusu kimdir? Öykü Serter kimdir, kaç yaşında?
Şef Akademi sunucusu kimdir? Öykü Serter kimdir, kaç yaşında?Şef Akademi yarışması geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı. Ayhan Sicimoğlu, Arda Türkmen ve Ali Ronay, Şef Akademi programının jüri üyeliğini üstleniyorlar. Öykü Serter ise Şef Akademi sunuculuğunu gerçekleştiriyor. Peki Şef Akademi sunucusu Öykü Serter kimdir, kaç yaşında?
24.06.2021Cadde
Yarışların sonuçları belli oldu! İşte binicilerin almış olduğu dereceler
Yarışların sonuçları belli oldu! İşte binicilerin almış olduğu derecelerKemer Country Club - Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları 19-20 Haziran tarihlerinde 2. ayak müsabakaları gerçekleşti. İki ayak ve bir finalden oluşan Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları’nın birinci ayağı 29- 30 Mayıs tarihlerinde gerçekleşirken, ikinci ayağı 19-20 Haziran ( bu hafta sonu) gerçekleşti. Yarışmaların final müsabakaları ise 10-11 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecektir.
20.06.2021Vitrin
Son dakika - Para At Terbiyesi ödülü Gazi Binbaşı Özgür Belen'e
Son dakika - Para At Terbiyesi ödülü Gazi Binbaşı Özgür Belen'eBahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi 2nci Ayak Yarışmaları, tamamlandı. 6 kategoride düzenlenen yarışmanın final müsabakası ise 10-11 Temmuzda yapılacak. Yarışmanın Para At Terbiyesi kategorisinde, Gazi Binbaşı Özgür Belen, Karatay isimli atıyla birinci oldu.
20.06.2021Diğer
Elif Yılmaz: Güzelliğin avantajı yok
Elif Yılmaz: Güzelliğin avantajı yokKanal D’de hafta sonu ekrana gelen ‘Magazin D’ programının sunucusu Elif Yılmaz, ekranda güzelliğin avantaj olmadığını söyledi.
19.06.2021Cadde
Kemer’de büyük mücadele
Kemer’de büyük mücadeleKemer Country Club’ın ev sahipliğinde düzenlenen Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları’nın ikici ayağı bu hafta sonunda yapılacak.
18.06.2021Diğer
Kemer Country Club - Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları 19-20 haziran tarihlerinde 2. Ayak müsabakaları ile devam ediyor
Kemer Country Club - Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları 19-20 haziran tarihlerinde 2. Ayak müsabakaları ile devam ediyorİki ayak ve bir finalden oluşan Bahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmaları’nın birinci ayağı 29- 30 Mayıs tarihlerinde gerçekleşirken, ikinci ayağı 19-20 Haziran ( bu hafta sonu) gerçekleşiyor olacak. Yarışmaların final müsabakaları ise 10-11 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecektir.
18.06.2021Vitrin
At Terbiyesi Ligi Yarışmaları 2'nci ayak müsabakaları ile devam ediyor
At Terbiyesi Ligi Yarışmaları 2'nci ayak müsabakaları ile devam ediyorBahçeşehir Koleji At Terbiyesi Ligi Yarışmalarının ikinci ayağının 19-20 Haziranda gerçekleşeceği duyuruldu. Yarışmanın final müsabakasının ise 10-11 Temmuz tarihinde gerçekleştirileceği belirtildi.
18.06.2021Diğer
Son dakika - İsmet Akpınar Fenerbahçe Beko'da!
Son dakika - İsmet Akpınar Fenerbahçe Beko'da!Fenerbahçe Beko, İsmet Akpınar ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı.
Öykü Serter kimdir? Öykü Serter hayatı ve eğitimi...
Öykü Serter kimdir? Öykü Serter hayatı ve eğitimi...Öykü Serter, ekranın aranan yüzleri arasında bulunuyor. Sunuculuğu ile dikkat çeken Serter, Ankara'da doğdu ve Galatasaray Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi'nde eğitim aldı. Peki, Öykü Serter evli mi?
17.06.2021Cadde
Ekonomistler faiz kararını değerlendirdi
Ekonomistler faiz kararını değerlendirdiEkonomistler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) politika faizini sabit tuttuğu karar metninde, para politikası duruşuna ilişkin mesaja "sıkı" ve "kararlılıkla" ifadelerinin eklendiğine işaret ederek, faiz indirimlerine en erken 3. çeyrekte başlanabileceğine ilişkin beklentilerin ötelendiğini kaydetti.
17.06.2021Uzmanpara
Ekonomistler Merkez Bankası'nın faiz kararını değerlendirdi
Ekonomistler Merkez Bankası'nın faiz kararını değerlendirdiEkonomistler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) politika faizini sabit tuttuğu karar metninde, para politikası duruşuna ilişkin mesaja "sıkı" ve "kararlıkla" ifadelerinin eklendiğine işaret ederek, faiz indirimlerine en erken 3. çeyrekte başlanabileceğine ilişkin beklentilerin ötelendiğini kaydetti.
17.06.2021Ekonomi
Aşılama çalışmaları istihdama da ilaç oldu
Aşılama çalışmaları istihdama da ilaç olduYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemler, aşılama çalışmalarının hızlanması ve vaka sayılarındaki düşüşün etkisiyle toparlanan "ticaret ve hizmetler" sektörlerinde ücretli çalışan sayısı, nisan ayı itibarıyla 7,2 milyona yükselerek, bugüne kadarki en yüksek değerine ulaştı.
16.06.2021Uzmanpara
Aşılama çalışmaları istihdama da ilaç oldu
Aşılama çalışmaları istihdama da ilaç oldu Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemler, aşılama çalışmalarının hızlanması ve vaka sayılarındaki düşüşün etkisiyle toparlanan "ticaret ve hizmetler" sektörlerinde ücretli çalışan sayısı, nisan ayı itibarıyla 7,2 milyona yükselerek, bugüne kadarki en yüksek değerine ulaştı.
16.06.2021Ekonomi
Beton pompa aracı öldürüyordu! Çok sayıda yaralı var
Beton pompa aracı öldürüyordu! Çok sayıda yaralı varBaşakşehir'de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği beton pompa aracı 1 midibüs, 2 cip, 2 otomobile çarptı. Kazada 3'ü kadın, 4 kişi yaralandı.
16.06.2021Haberler
Beton pompa aracı öldürüyordu! Çok sayıda yaralı var
Beton pompa aracı öldürüyordu! Çok sayıda yaralı varBaşakşehir'de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği beton pompa aracı 1 midibüs, 2 cip, 2 otomobile çarptı. Kazada 3'ü kadın, 4 kişi yaralandı.
16.06.2021Gündem
Başakşehir'de beton pompa aracı dehşet saçtı!
Başakşehir'de beton pompa aracı dehşet saçtı!Başakşehir'de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği beton pompa aracı 1 midibüs, 2 cip, 2 otomobile çarptı. Kazada 3'ü kadın, 4 kişi yaralandı.
16.06.2021Gündem
Kanal İstanbul'un ilk köprüsünün çalışmaları tüm hızıyla sürüyor
Kanal İstanbul'un ilk köprüsünün çalışmaları tüm hızıyla sürüyorKarayolları 1. Bölge Müdürü Turgay Çolak, Kanal İstanbul güzergahında yapılacak ilk köprünün çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü söyledi.
15.06.2021Haberler
Kanal İstanbul'un ilk köprüsünün çalışmaları tüm hızıyla sürüyor
Kanal İstanbul'un ilk köprüsünün çalışmaları tüm hızıyla sürüyorKarayolları 1. Bölge Müdürü Turgay Çolak, Kanal İstanbul güzergahında yapılacak ilk köprünün çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü söyledi. Karayolları 1. Bölge Müdürü Turgay Çolak, "Şu anda şantiyemizde 165 personelimiz çalışmakta olup, iş kalemlerimiz ve çalışmalarımız artarak devam edecektir." ifadelerini kullandı.
15.06.2021Ekonomi
İşte Kanal İstanbul'da ilk temelin atılacağı nokta! Havadan görüntülendi
İşte Kanal İstanbul'da ilk temelin atılacağı nokta! Havadan görüntülendiKanal İstanbul'un temelinin atılacağı noktada son çalışmalar görüntülendi.
14.06.2021Haberler
Son dakika: Merakla bekleniyordu! Kanal İstanbul'un ilk köprüsünün detayları belli oldu
Son dakika: Merakla bekleniyordu! Kanal İstanbul'un ilk köprüsünün detayları belli olduİstanbul'un Avrupa yakasında Karadeniz'den Marmara Denizi'ne uzanacak şekilde tasarlanan su yolu projesi Kanal İstanbul güzergahında yapılacak ilk köprüye ilişkin detaylar belli oldu.
13.06.2021Ekonomi
LGS’de matematik belirleyici olacak
LGS’de matematik belirleyici olacakLGS, 1.2 milyon öğrencinin katılımıyla dün gerçekleşti. Uzmanlar ve öğrencilerden gelen yorumlara göre sorular kazanımlara uygundu, hatalı soru iddiası yok. Sözel bölümdeki testler kolaydı. Sayısal, özellikle de Matematik, sınavın belirleyicisi olacak.
7.06.2021Eğitim
Avcılar ve Başakşehir kaçak hafriyat döküm alanına dönüştü
Avcılar ve Başakşehir kaçak hafriyat döküm alanına dönüştüAvcılar ve Başakşehir'deki iki mahalle inşaatçıların kaçak hafriyat döküm alanı haline geldi. İnşaatlardan çıkan kamyon ve kamyonetler, boş buldukları alana atıklarını bırakırken, mahalle sakinleri tepki gösterdi. Tahtakale Mahallesi Muhtarı Serkan Vatansever, Gerçekten mahallemiz kaçak döküm alanına döndü. Paralı tesislerde bile bu kadar döküm yoktur dedi.
6.06.2021Haberler
Avcılar ve Başakşehir kaçak hafriyat döküm alanına dönüştü
Avcılar ve Başakşehir kaçak hafriyat döküm alanına dönüştüAvcılar ve Başakşehir'deki iki mahalle inşaatçıların kaçak hafriyat döküm alanı haline geldi. İnşaatlardan çıkan kamyon ve kamyonetler, boş buldukları alana atıklarını bırakırken, mahalle sakinleri tepki gösterdi. Tahtakale Mahallesi Muhtarı Serkan Vatansever, "Gerçekten mahallemiz kaçak döküm alanına döndü. Paralı tesislerde bile bu kadar döküm yoktur" dedi.
6.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

BaşakşehirKanal İstanbulistanbulkazabeton pompa aracı

Bahçeşehir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.