Geri Dön

Cedi Osman: NBA yıldızları halay çekebilir

Ünlü oyuncu Ebru Şahin ile NBA'de mücadele eden basketbolcu Cedi Osman, nikâh masasına oturmak için gün sayıyor. Ebru Şahin ve Cedi Osman çifti, geçtiğimiz akşam Cihangir'de görüntülendi. Cedi, Muhabirlerin “NBA starlarını düğününüzde halay çekerken görebilecek miyiz?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

Cedi Osman: NBA yıldızları halay çekebilir

Final yapan 'Hercai' dizisinde canlandırdığı 'Reyyan' karakteriyle şöhreti yakalayan Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman, geçtiğimiz eylül ayında evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

YORUM VE BEĞENİ YAĞDI

İlişkileri 2020 yazında İzmir Alaçatı’da başlayan çiftten Şahin, Kapadokya'da sevgilisine "Evet" yanıtını vermişti. Şahin'in dört milyon takipçisinin bulunduğu Instagram'da yayınladığı mutluluk kareleri yaklaşık bir milyon beğeni almış ve yüzlerce tebrik mesajı gelmişti.

Cedi Osman: NBA yıldızları halay çekebilir

ÖNCE ÇEŞME'DE, SONRA AMERİKA'DA DÜĞÜN

Uzun süredir birlikte olan, aşklarını her fırsatta dile getiren Cedi Osman ve Ebru Şahin, dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Düğün için kolları sıvayan çift, haziranda NBA sezonunun bitmesinin ardından nikâh masasına oturacak.

Osman ve Şahin, iki ayrı düğün yapacak. İlki Osman'ın ailesinin yaşadığı ve aşklarının başladığı Çeşme'de yapılacak. İkincisi ise basketbolcunun kariyerini sürdürdüğü Amerika'da olacak.

Cedi Osman: NBA yıldızları halay çekebilir

"ONU GÖRDÜĞÜM GÜN BUNU BİLİYORDUM"

Cedi Osman, daha önce verdiği bir röportajda, Ebru Şahin'e olan aşkından ve evlilik teklifi hakkında neler hissettiğinden şu sözlerle bahsetmişti:

Hayatımdaki en güzel şey. Çok heyecanlıydım ve çok stresliydim. O benim için gerçekten çok özel, bir tane. Onu gördüğüm gün bunu biliyordum. Yüzük geçen seneden beri bendeydi ve cesaretimi toplayıp, teklif ettim. Hayatımdaki en güzel olay.

Cedi Osman: NBA yıldızları halay çekebilir

EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIM!

Yaz sonu nikah masasına oturmaya hazırlanan çift, evlilik yolunda ilk adımı attı. Cedi Osman, Ebru Şahin'i Tekirdağ'da oturan ailesinden istemeye gitti. Çift, Nişan yüzüklerini taktı.

Şahin, haberi Instagram sayfasında 'Dün biraz olaylı geçti' notuyla paylaştığı fotoğraflarla duyurdu.

"AZ KALDI"

Ebru Şahin ve Cedi Osman çifti, geçtiğimiz akşam Cihangir'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Mekanda yaklaşık beş saat oturan çift, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Muhabirlerin, "Düğüne çok kısa zaman kaldı. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna Şahin, “Güzel gidiyor her şey, az kaldı. Ufak tefek şeyler kaldı. Heyecanlıyız” dedi.

"RUHUMA YAKIŞIR BİR ŞEYLER BAKTIM"

Gelinliği hakkında konuşan Şahin, “Setten fırsat buldukça gittim provalara. Ruhuma yakışır bir şeyler baktım” dedi. Nikah ile ilgili pek detay vermeyen çiftten Şahin, “Detayları öğrenirsiniz zaten yakında. Nikah şahitlerini de aynı şekilde” dedi.

Cedi Osman: NBA yıldızları halay çekebilir

"HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN"

Muhabirlerin “NBA starlarını düğününüzde halay çekerken görebilecek miyiz?” sorusuna Cedi “Vallahi artık orasına bakacağız. Bilmiyorum artık, oynayan oynar ama çok keyifli olacağından hiç şüpheniz olmasın” dedi. Muhabirlerin “Evlendikten sonra nerede yaşayacaksınız peki?” sorusuna ise “Bakalım onlara da artık, özel şeyler onlar” dediler.

Röportaj bitimi Cihangir sokaklarına el ele gezen çiftin etrafını bir anda otomobilden inen hayranları kesti. Fotoğraf çekmek isteyen hayranları sıra sıra araçtan indi ve Cihangir’in göbeğinde çift ile tek tek fotoğraf çekindi.

Cedi Osman: NBA yıldızları halay çekebilir

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber