Geri Dön

Contemporary Istanbul'a ünlü akını

Tersane İstanbul’da kapılarını açan 16. Contemporary Istanbul, cemiyet ve iş dünyasından isimleri bir araya getirdi

Contemporary Istanbul'a ünlü akını

Bu yıl 16’ncısı gerçekleşen Contemporary İstanbul, Tersane İstanbul’da kapılarını açtı. Sanat fuarına katılan isimler arasında Revna Demirören, Tansa Mermerci, Pervin Ersoy, Mine Narin, Elif Dürüst, Fettah Tamince, Çiğdem Simavi, Aylin Tahincioğlu, Murat Özyeğin, Berrin Zorlu ve Arzu Sabancı da vardı.

Contemporary Istanbula ünlü akını

Contemporary Istanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli, “Hepsiburada ile birlikte Türkiye’de çağdaş sanatın gelişimi için farklı projelere de imza atacağız. Bu yaklaşımın ilk adımı olarak, 16. Contemporary İstanbul’da, Contemporary Istanbul Vakfı’nın düzenlediği, küratörlüğünü Ayça Okay’ın yaptığı ve 14 kadın sanatçının eserlerinin yer aldığı ‘Akrasia’ sergisini gerçekleştirdik. Elde edilecek gelirin Tohum Otizm Vakfı’na aktarılacak olmasından da son derece mutluyuz” dedi.

Contemporary Istanbula ünlü akını

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber