Geri Dön

Cüneyt Arkın, 'Kuruluş Osman' dizisine veda etti

Burak Özçivit'in başrolünü üstlendiği dizi 'Kuruluş Osman'da izleyiciyi üzen bir veda yaşandı. 2 sezon boyunca Aksakallıların reisi rolüne hayat veren Cüneyt Arkın, vedasını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla duyurdu.

Cüneyt Arkın, 'Kuruluş Osman' dizisine veda etti

'Kara Murat2 filmleri başta olmak üzere Yeşilçam'ın birçok projesinde yer alan Cüneyt Arkın, 'Kuruluş Osman' dizisiyle ekranlara dönmüştü. Usta oyuncu, dizide 2 sezondur Aksakallıların reisi rolünü canlandırıyordu.

84 yaşındaki Cüneyt Arkın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Kuruluş Osman dizisine veda etti.

Arkın, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Evet; her hikayenin bir sonu vardır. Benim için bir hikayenin daha sonu geldi. Yeni sezonunda tüm ekip arkadaşlarıma başarılar diler, bana gösterdiğiniz sevgi ve saygı için çok teşekkür ederim. Yeni projelerde sizlerle görüşeceğim günleri özlemle bekliyorum. Tekrar görüşmek üzere."

Cüneyt Arkın, Kuruluş Osman dizisine veda etti

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber