Geri Dön

Damla Ersubaşı kimdir? Damla Ersubaşı'nın eşi kim?

Sihirli Annem dizisinden tanıdığımız Damla Ersubaşı 2. çocuğuna hamile. 6 aylık hamile olan güzel oyuncu ile ilgili detaylar merak ediliyor. Damla Ersubaşı'nın eşi kimdir? İşte Damla Ersubaşı ile ilgili ayrıntılar...

Damla Ersubaşı kimdir? Damla Ersubaşı'nın eşi kim?

1993 doğumlu olan güzel oyuncu İstanbul'da dünyaya geldi. 6 yaşındayken ilk Yılan Hikayesinde rol aldı. 2003 yılında yayınlanan Sihirli Annem dizisinde Cem karakterinin sevgilisi Tuğçe’yi canlandırdı ve bu rolle küçük yaşta ünlendi. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü okudu. "Her Halimle Sev Beni" dizisinde Zeynep, 2014'te Sabit Kanca 2 filminde Zeliş karakterlerini canlandırdı.

Daha sonra ise Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programında da asistanlık yaptı.

2016 yılının son günlerinde Mustafa Can Keser ile dünya evine girdi. Bir kız çocukları olan çift bir kız daha bekliyor. Damla Ersubaşı 6 aylık hamile. Ersubaşı, ilk doğumunun ardından 6.5 ayda 41 kilo verdi.

Damla Ersubaşı kimdir Damla Ersubaşının eşi kim

Otomobilin üzerinde kanlı kefen polisi alarma geçirdiİstanbul Esenyurt'a, modifiyeli otomobilinin rüzgarlığı üzerinde kanlı kefen olan manken yerleştiren araç polisi alarma geçirdi. Özcan Tuncer, adlı sürücü ifadesi alınmak üzere karakola götürülürken, kanlı kefenle modifiye yapılan otomobil ise trafikten men edildi. Tuncer, ilgi çekmek için yaptım dese de ceza yemekten kurtulamadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet