Geri Dön

Dila Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Dila Tarkan, üç yıldır aşk yaşadığı Dağhan Doğruer ile yaklaşık iki ay önce Yunanistan’da iki gün iki gece süren bir düğünle dünyaevine girmişti. Şimdilerde anne olacak olmanın heyecanını yaşayan ünlü isim, bebeğinin cinsiyetini açıkladı.

Dila Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Sosyal medya içerik üreticisi Dila Tarkan, geçtiğimiz Sevgililer Günü'nde 2019'dan bu yana birlikte olduğu Dağhan Doğruer'den Miami'de evlilik teklifi almıştı. Sosyetenin ünlü isimlerinden olan Tarkan, o anları 'Her şey tam burada başlamıştı' notuyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Ünlü çift, kısa süre sonra da aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlanmıştı. Tarkan ile Doğruer, iki ay önce de Yunanistan'ın Atina şehrinde nikah masasına oturmuştu. İkiliyi bu özel gününde aileleri ve dostları yalnız bırakmamıştı.

Dila Tarkanın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

EŞİYLE POZUNU PAYLAŞTI

Şimdilerde mutlu evliliği devam eden ve anne olmak için gün sayan Dila Tarkan, eşi Dağhan Doğruer ile Fethiye'ye gitti. Tatildeki keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü isim, Doğruer ile verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Mavi uzun bir elbise giyen Tarkan'ın karnının iyice belirginleşmesi dikkatlerden kaçmamıştı. Sosyetik güzelin paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve "Maşallah", "Çok güzel görünüyorsunuz", "En iyi üçlü" gibi yorumlar yapılmıştı.

Dila Tarkanın bebeğinin cinsiyeti belli oldu


BEBEĞİN CİNSİYETİNİ AÇIKLADI

Şimdilerde anne olmaya hazırlanan Tarkan, bebeğinin cinsiyetini açıkladı. Sosyal medya üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtlayan Dila Tarkan, "Bebeğin cinsiyeti erkek" dedi.

Hamileliğinde yedinci ayına girmek üzere olan sosyetik güzel, ardından "Doğum kısmetse 25 Eylül gibi..." ifadelerini kullandı.

"9 KİLO ALDIM"

Dila Tarkan, ayrıca "Şimdiye kadar dokuz kilo aldım. Bir tık daha az olsa iyiydi. Canım ne zaman ne isterse yiyorum. Sadece sağlıksız gıdalardan uzak duruyorum" diye konuştu.

Dila Tarkanın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber