Geri Dön

Erol Evgin: Ormanlar özgürlüğümüzdür

Usta sanatçı Erol Evgin, 'Yine de Güzeldir Yaşamak' isimli yaz turnesi kapsamında geçtiğimiz akşam Çeşme Açıkhava Tiyatrosu BtcTurk PRO sahnesinde müzikseverlerle buluştu.

Erol Evgin: Ormanlar özgürlüğümüzdür

Konserini 'Yine de Güzeldir Yaşamak' isimli şarkısıyla açan Erol Evgin, dört neslin hep bir ağızdan söylediği şarkılarıyla Çeşmelilere unutulmaz bir gece yaşattı.

"MÜZİK SUSMAMALI"
Gece boyunca söylediği şarkılarının arasında anlattığı anılarla, izleyenlere umut aşılayan sanatçı, "Ninnilerden, ağıtlara kadar müzikle doğup, müzikle ölen bir milletiz. İçinden geçtiğimiz bu zorlu günlerde müzik susmamalı, müzik insanı hayata bağlar” dedi.

Ülkemizde art arda çıkan orman yangınlarıyla ilgili Erol Evgin, “Yanan ormanlarla, yitirdiğimiz canlarla hepimizin canı yandı. Paul Bourget’in dediği gibi; Ormanlar özgürlüğümüzdür. Özgürlüğümüze sahip çıkalım” dedi.

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner