Geri Dön

Gizem Karaca sevgilisi Kemal Ekmekçi ile nişanlandı

Güzel oyuncu Gizem Karaca, nişanlısının kahvesine kaşık kaşık tuz attı. Bununla yetinmeyip kahveye karabiber ekledi. Bir yandan evlilik hazırlıkları yapan, bir yandan da yeni dizi projesinin hazırlıklarını sürdüren güzel oyuncu en büyük hayalini gerçekleştirmek için Ağustos ayında 'Game of Thrones' seçmelerine katılmak için Londra'ya gidecek.

Gizem Karaca sevgilisi Kemal Ekmekçi ile nişanlandı

Uzun zamandır iş adamı Kemal Ekmekçi ile aşk yaşayan Gizem Karaca sözlendi. Sosyal medyaya yansıyan söz fotoğraflarında, güzel oyuncunun oldukça mutlu olduğu görünüyor.

Oyuncu, geçtiğimiz yaz sevgilisinden evlenme teklifi almış ve 'Evet' yanıtını vermişti. Çiftin, eylül ayında evlenecekleri ve İzmir'de yaşayacakları konuşuluyor.

Gizem Karaca'nın söz gecesinde tuzlu kahveyi hazırlama anı, kahveye karabiber atması, yüzüklerin takılması ve söz hatırası fotoğraf çekimleri gibi tüm anlar ünlü oyuncunun instagram fan sayfası tarafından paylaşıldı.

GAME OF THRONES HAYALİ!

İki yıldır birliktelik yaşadığı Kemal Ekmekçi ile nişanlanan Gizem Karaca, şu sıralar yeni bir dizi projesiyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Eylül ayında nikah masasına oturacaklarını belirten Karaca, sevgilisinin de desteğini aldığını, Game of Thrones’ta oynamak için elinden geleni yapacağını şu sözleriyle açıkladı: “Bu benim en büyük hayalim. Kemal'de destek oluyor. Seçimlere katılmak için ağustos ayında birlikte Londra’ya gideceğiz” dedi.

Türkiye’de ‘Taht Oyunları’ adıyla bilinen ‘Game of Thrones’ dizisinde Sibel Kekilli ve Kıbrıslı Tammer Hassan gibi Türk oyuncular rol aldı.

Gizem Karaca sevgilisi Kemal Ekmekçi ile nişanlandı

GİZEM KARACA KİMDİR?

Gizem Karaca, 9 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Annesi Münevver Karaca, babası Cüneyt Karaca'dır. Aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selaniklidir. Gizem 7 yaşındayken Amerika'ya Florida'ya taşındılar. Eğitimini orada tamamladı. İlkokul ikiye kadar İstanbul'da okuduktan sonra altı sene Florida, iki sene de Kanadaderken toplam 13 okul değiştirdi. Türkiye'de başladığı ilkokula, New York'da devam etti, Florida'da bitirdi. 2007'de, 14 yaşındayken İstanbul'a döndü, Sonra lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı.2010 yılında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı.2011 yılında bağlı olduğu Uğurkan Erez ajansı onun güzellik yarışmasına girmesini istemesiyle hazırlık sınıfından sonra okulu dondurmak zorunda kaldı.

Muhteşem Yüzyıl adlı dizinin ilk 4 bölümünde figüran olarak yer aldı. 2011 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı ve 2. Oldu.2012 yılında yayınlanan "Eve Düşen Yıldırım" adlı diziyle başrol oynadı. Ardından Emir'in Yolu adlı dizide yine başrol oynamıştır.New York'ta 'New York Film Akademisi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Daha sonra Türkiye'ye geldiğinde "Benim Hala Umudum Var" adlı dizide Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşmıştır.Çok iyi derecede İngilizce bilen Gizem Karaca'nın, hobileri arasında resim yapmak, fotoğraf çekmek, ata binmek, dans etmek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, tenis oynamak, yüzmek, öykü yazmak varmış.Gizem Karaca 2014 yılının Haziran ayında başlayan "Güzel Köylü" adlı dizide Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile başrolde oynadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber