Geri Dön

Kit Harington'dan babalık yorumu

'Game of Thrones' (Taht Oyunları) dizisinin yıldızı Kit Harington, altı ay önce başlayan babalık serüveni hakkında konuştu. Yakışıklı oyuncu, "Başına gelene kadar babalığı bilmenin hiçbir yolu yok" dedi.

Kit Harington'dan babalık yorumu

'Taht Oyunları' (Game of Thrones) dizisiyle ünlenen İngiliz oyuncu Kit Harington, hayatındaki yeni rolü olan ‘babalık’ hakkında konuştu. 2018'de evlendiği 'Game of Thrones’un bir başka oyuncusu Rose Leslie ile 34 yaşındaki aktörün şubat ayında oğulları dünyaya gelmişti.

Access Hollywood’a konuşan Harington, “Herkes, ‘İçinden geçmek üzere olduğun süreç çok büyük bir şey’ diyor. Başına gelene kadar babalığı bilmenin hiçbir yolu yok. Sizi şaşırtan şey, 'Ah, bu sonsuza kadar devam edecek' demeniz” ifadesini kullandı.

"BİR BÜTÜNÜN PARÇASIYIZ"
“Her gün uyanıyorum ve bu küçük adama bakıyorum. Artık birlikte bir bütünün parçasıyız” diyen Harington, “Sanırım babalıkla ilgili beni en çok şaşırtan şey üçünüz artık bir birlik olmanız” dedi.

“Her gün onu büyümüş ve değişmiş buluyorum, bu sizi nasıl değiştirir?” diyen Harington, “Bu çok güzel bir şey” ifadesini kullandı.

Kit Haringtondan babalık yorumu

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner