Geri Dön

Machine Gun Kelly'den 'dans' itirafı! Megan Fox'u şaşırtmış

Birlikte rol aldıkları filmin setinde tanışan ve aşk yaşamaya başlayan oyuncu Megan Fox ile rapçi Machine Gun Kelly, özel hayatlarına dair yaptıkları açıklamalarla sık sık gündeme geliyor. Son olarak People'a konuşan Kelly, nişanlısı ile yaşadıkları son romantik anı anlattı ve dans becerileriyle Fox'u şaşırttığından bahsetti.

Machine Gun Kelly'den 'dans' itirafı! Megan Fox'u şaşırtmış

Brian Austin Green ile evliliği kötü giden Megan Fox, 'Midnight In The Switchgrass' filminin setinde Machine Gun Kelly (MGK) ile tanışmış ve genç şarkıcıya aşık olmuştu. Aşkı için evliliğini bitiren Fox, Machine Gun Kelly ile tanıştığında onun 'ruh eşi' olduğunu anladığını açıklamıştı.

Paylaşımlarıyla ve ilginç açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen çift, geçtiğimiz ay birlikte yer aldıkları son projeleri olan 'Good Mourning' filminin galasına katılıp, beraber kırmızı halıda yürümüştü. Özel gece için, Machine Gun Kelly ve Megan Fox, birbirlerini tamamlayan pembe takımlar tercih etmişti.

Machine Gun Kellyden dans itirafı Megan Foxu şaşırtmış

"KARAKTERİNİ YÖNLENDİRMEME İZİN VERMEDİ"

Galada People'a konuşan Kelly, filmde nişanlısının yönetmeni olmanın ikisi için de bir iş birliği olduğunu söylemiş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

Karakterini hiçbir tarafa doğru çok fazla yönlendirmeme izin vermedi. 'Bunu anladım. Bu karakterin ne olduğunu anlıyorum' tavrındaydı. Doğaçlama yaptı ve karakteri Kennedy'ye hayat verdi. Birçok insanın filmdeki en sevdikleri karakterin de bu olduğunu söylediğini duydum.

"ONUNLA HER ZAMAN İŞ BİRLİĞİ YAPACAĞIM"

Rap şarkıcısı, "Her zaman Megan ile iş birliği yapacağım" diyerek, sözlerine, "Ona delicesine aşığım, ve aynı zamanda bir hayranıyım" şeklinde devam etmişti.

Kelly ayrıca, yakında müstakbel eşiyle birlikte filmi çekerken en sevdiği kısma da değinmiş ve People'a, Fox'un birçok repliğinin ilham kaynağının, birlikte geçirdikleri gerçek yaşamları olduğunu söylemişti.

BILLBOARD MÜZİK ÖDÜLLERİ SONRASI PARTİYE KATILDILAR

İkili, galadan birkaç gün sonra ise Billboard Müzik Ödülleri'nin ardından Diddy'in tören sonrası verdiği partiye katılmıştı. New York Post'un haberine göre; ismini vermek istemeyen bir kaynak, çiftin partiye pembe bir limuzinle geldiğini ve Fox'un gelir gelmez dans pistine çıktığını söylemişti.

Kaynak, ayrıca Megan Fox'un gece boyunca alkol kullanmadığı bilgisini de vermişti.

Fox, geçen yıl Altın Küre'de bir keresinde kavgacı olduğu ve kırmızı halıda söylememesi gereken bir sürü şey söylediği için 2009'da içkiyi bıraktığını söylemişti.

Machine Gun Kellyden dans itirafı Megan Foxu şaşırtmış

"DOĞMAMIŞ ÇOCUĞUMUZ İÇİN"

Ancak yine de bu detay, Machine Gun Kelly'nin Billboard Müzik Ödülleri'nde 'Twin Flame' şarkısını seslendirip; "Bu şarkıyı karım için yazdım" demesinden sonra bir kalp atışı sesi çalınırken, "Bu bizim doğmamış çocuğumuz için" açıklamasını yapmasıyla birleşince; Fox'un hamile olduğu iddiaları güçlenmişti.

İddialar sosyal medyanın gündemine oturmasına rağmen, ünlü çiftten konuyla ilgili bir açıklama gelmemişti.

"ÇOK ŞAŞIRDIM"

Machine Gun Kelly, önceki haftalarda katıldığı bir talk şovda yeni filmi 'Good Mourning'i tanıtırken, projesinin ilham kaynağının nişanlısı Megan Fox'tan gelen bir mesaj olduğunu paylaşmıştı.

Kelly, mesajın doğayla ilgili olduğunu söyleyerek, "Uzun bir mesajdı, 'Bir kuzgun geldi ve yanıma oturdu' gibi şeyler yazmıştı" demiş ve devam etmişti:

Sonra, Megan uçağa binip Avrupa'ya gitti ve telefonunu yanına almadı. Çok şaşırdım, 'Bu da ne?' dedim. Tam ilişkimizin ciddileşmeye başladığı zamandı ve bana bu mesajı atıp gitmişti.

Rapçi, bu mesajı ilişkisi olmayan tüm arkadaşlarına gösterip, tavsiye istediğini; ve arkadaşlarının "Bu iyi değil dostum" şeklinde cevap verdiklerini söyledi.

"STÜDYONUN PARASINI HARCADIM"

Good Mourning'in yapımcılığını ve yönetmenliğini de üstlenen MGK, filmin basın işlerini yaparken bir aydınlanma yaşadığını anlatmıştı:

Megan ile bu mesajın ve sonrasında gitmesinin ne anlama geldiği hakkında konuşmayı beklemek yerine; panik oldum, abarttım ve konuyla ilgili bir film yazdım. Tüm bu oyuncuları da dahil ettim ve stüdyonun parasını harcadım. Bunları düşününce, 'Sadece bir hafta Megan'ın gelmesini bekleyip, bunu konuşmalıydım' dedim.

Machine Gun Kellyden dans itirafı Megan Foxu şaşırtmış

"SMOOTH CRIMINAL ŞARKISINDA DANS ETTİM"

İlişkilerine hız kesmeden devam eden çiftten Machine Gun Kelly, son olarak Kourtney Kardashian ve Travis Barker'ın İtalya'daki düğününde dans becerileriyle nişanlısı Megan Fox'u şaşırttığını açıkladı.

People dergisine verdiği röportajda 32 yaşındaki şarkıcıya, en son ne zaman dans ettiği sorulduğunda ünlü isim şu cevabı verdi:

"Arkadaşımın düğününde, Michael Jackson'ın 'Smooth Criminal' şarkısında dans ettim. Bu hamlem, birkaç bardak akolle ve kız arkadaşımın dans etmeyi bildiğimi bilmediğini düşünmemle körüklendi."

"KENDİLİĞİNDEN OLAN BİR ŞEYDİ"

MGK ayrıca 36 yaşındaki 'Transformers' yıldızı Fox'la paylaştığı son romantik anı da anlatarak, "İtalya'da Frank Sinatra şarkısı eşliğinde dans ettik. Ama en sonuncusu muhtemelen bir masada otururken, ve birbirimizi gördüğümüz şekilde çizmemizdi. Bu kendiliğinden olan bir şeydi" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber