Geri Dön

Uğur diskalifiye oldu! MasterChef kim elendi, MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 110. bölüm ile ekrana geldi. Eleme heyecanı yaşanan yarışmada mavi ve kırmızı takım arasında nefesleri kesen bir oyun oynandı. Yarışmanın takipçileri tarafından, 'MasterChef eleme potasına kim gitti, kim elendi?' soruları araştırılıyor. Uğur hakkında disklifiye kararı çıkmıştı. İşte, detaylar...

Uğur diskalifiye oldu! MasterChef kim elendi, MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Ekranların fenomen lezzet yarışması MasterChef Türkiye'de eleme heyecanı sürüyor. Önceki oyunu kaybeden kırmızı takım iki adayını eleme potasına dahil etmişti. Pazar günleri yapılan eleme oyunlarında bir kişi yarışmaya veda ediyor. Tayland mutfağı ile takım oyunu oynayan yarışmacılardan kim eleme potasına gitti?

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİM?

Sevilen yarışma programında ilk eleme adayı mavi takımdan Uğur olmuştu. Barbaros'un dokunulmaz olduğu oyun sonucunda ikinci eleme adayı olarak ise Sefa seçildi. 

KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye 2020 yarışmasında başarısıyla çok konuşulan Uğur, bir süre sosyal medya paylaşımlarıyla tepki çekmişti. Yarışmaya veda eden isim Uğur oldu.

Uğur diskalifiye oldu MasterChef kim elendi, MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı

UĞUR'DAN AÇIKLAMA

Uğur ise yaptığı açıklamada, "Şef öncelikle bu sebepten dolayı önünüze gelmek ve ayrılıyor olmak gerçekten hiç istemediğim olaydı.

Sosyal medyaya başladığımda hiç aklımda böyle bir şey yoktu. O zaman ailevi problemler yaşamıştım. Çok fazla ağzımdan küfür çıktı, her yere saldırdım.

Seneler geçtikçe olgunlaşıyoruz ve pişman oldum. Öncelikle sizlerden, tüm insanlardan özür diliyorum. Ne desem bilmiyorum şefim." ifadelerini kullandı.
"Aslında ben buraya gelirken şef sonuna kadar gidebilmeyi düşünüyordum" diyen Uğur gözyaşlarını tutamadı.

Kendisine sinirli olduğunu ifade eden Uğur, " O insanların tanıdığı Uğur kesinlikle ben değilim" açıklamasında bulundu.

MASTERCHEF TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef, 109. bölümünü Nevşehir'de özel konukları eşliğinde yaptı. Gerçekleştirilen oyunlar sonucunda Sefa ikinci eleme adayı olmuştu. 29 Kasım Pazar günü yapılan takım oyununu ise açık ara önde mavi takım aldı ve kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Emir, Barbaros ve Eray arasında geçen mücadelede bireysel dokunulmazlığı alan isim Emir oldu.

Tayland mutfağının ele alındığı bölümde; Tom Kha Gai, Money Bag, Pad Thai, Etli Massaman Köri, Mango Sticky Rice yemeklerinden oluşan bir menü için mücadele edildi. 

 

Ece Seçkin sözünü tuttu! Gelinliklerden birini dün akşam hediye ettiDört yıldır birlikte olduğu pilot Çağrı Terlemez ile 15 Eylül'de nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliklerini hayranlarına hediye edeceğini düğününden önce açıklamıştı. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, gelinliklerinden ilkini dün akşam İzmir konserinin ardından hayranına armağan etti. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından da yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber