Geri Dön

Müge Anlı kaç yaşında, kimdir? Müge Anlı'nın hayatı ile ilgili merak edilenler...

Müge Anlı ile ilgili ayrıntılar araştırılmaya başlandı. Uzun yıllardır ekranda sunuculuk yapan Müge Anlı son olarak ATV'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaktadır. Peki, Müge Anlı kimdir, kaç yaşında? İşte Müge Anlı'nın biyografisi...

Müge Anlı kaç yaşında, kimdir? Müge Anlı'nın hayatı ile ilgili merak edilenler...

Ekranların sevilen yüzü olan Müge Anlı yaptığı programlar ile birçok olayı çözmüş, suçluları adalete teslim etmiştir. Müge Anlı ile ilgili bilgiler ise merakla araştırılıyor. Peki, Müge Anlı kaç yaşında?

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı 19 Aralık 1973 doğumludur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek ile Cenk Eren FOX Türkiye'de, Müge Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etti.

Dobra Dobra'da ki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Magazin Haberleri Bülteni (22 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber