Geri Dön

Muhterem Nur'dan haber geldi

Yaklaşık 1 haftadır yoğun bakımda tutulan ve tedavisi uyutularak devam eden Muhterem Nur’dan iyi haber geldi. Doktorları, kan değerleri düzelen Nur’u bugün uyandırmayı planlıyor.

Muhterem Nur'dan haber geldi

Merhum sanatçı Müslüm Gürses'in  eşi Muhterem Nur (87), geçtiğimiz salı günü rahatsızlanarak Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Nur, yüksek şekere bağlı çoklu organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Tedavisi uyutularak yapılan Muhterem Nur’un kan değerlerinin normal seviyeye döndüğü öğrenildi.

ÖZEL YATAK GETİRİLDİ

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; akciğerinde sıvı toplanması tespit edilen ve böbrek yetmezliği nedeniyle diyaliz makinesine bağlanan Nur için, yoğun bakıma vücut ısısını koruyan özel bir yatak getirtildi. Doktorları, tedaviye olumlu yanıt veren Muhterem Nur’u bugün uyandıracak.

Beren Saat ve Esra Dermancıoğlu birlikte şarkı söylediOyuncu Beren Saat, yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu ile bir araya geldi. Sezen Aksu'nun 'Ben Kedim Yatağım' adlı şarkısını seslendiren ikili, o anları sosyal medyada paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber